2737
2734
عنوان

دوستانی که میخوان اردیبهشت اقدام کنن بیان تو

| مشاهده متن کامل بحث + 54018 بازدید | 8950 پست
نانی جون قربونت برم عزیزم هیلا هم خاله جونشو میبوسه. عزیزم تو قوی و صبور هستی اصلا کم نیار و امیدتو از دست نده. خدا خیلی بزرگههههه. ایشالا امسال خبرای خوب بشنویم از تو و و یدا و یاس و دلارام عزیز. ما رو بیخبر نزار عزیزم
امضای قبلی: به زودی منم مامان میشم. خدایا به امید تو😊❤️ امضای جدید: خدایا شکرررت منم ماماااان شدم. ایشالا همه ی مامانای منتظر به زودی مامان بشن🙏🏼👶🏼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام نانی خانوم
چه عجب ما شمارو زیارت کردیم
کم پیدایی
من و راحیل هم خوبیم
شما در چه حالی
یادته پارسال من ماه بعداز رمضان باردار شدم،خیلی دلم میخواست ماه رمضون باردار میشدم تا روزه نگیرم ولی قسمت نشد
به امید خدا توام با آمادگی روحی و بدنی کامل میتونی بعداز رمضان اقدام کنی
ماهم همگی واست دعا میکنیم عزیزم
بیا اینجا و بهمون سر بزن
راحیل خانوم خوشگلم 26 فروردین 95 به دنیا اومد و زندگی من و بابایش رو 100 برابر شیرین کرد,خوش اومدی عزیز دلم
2728

ناني جون كجايي خبري ازت نيس  

امضای قبلی: به زودی منم مامان میشم. خدایا به امید تو😊❤️ امضای جدید: خدایا شکرررت منم ماماااان شدم. ایشالا همه ی مامانای منتظر به زودی مامان بشن🙏🏼👶🏼

سلام نانی جونم،خوبی دوست گلم؟چه خبرا

قرار بود بعداز ماه رمضون خبرای خوب بهمون بدی

من منتظرم هااااا

هر وقت پست ام رو دیدی از خودت بهم خبر بده

کاشکی برگردی به گروه

راحیل خانوم خوشگلم 26 فروردین 95 به دنیا اومد و زندگی من و بابایش رو 100 برابر شیرین کرد,خوش اومدی عزیز دلم

ناني جون بيا از خبراي خوب بهمون بگوووو

2738

كاش مثل قديما اينجا شلوغ پلوغ بود

دلم تنگ شده واسه اون موقع ها

بعد چند وقت امدم نی نی سایت تایپیک دیدم یادش بخیر چقدر خوشحال شدم برا دوستای گل که باردار شدن نی نی به بغل من بی وفا بودم انگار باید زودتر سر میزدم 

خدایا آن ده که آن به ..😊یه مامان عاشق بچه😍 👨‍👩‍👧ما منتظر لطف خداییم 👶👶