2752
2734
عنوان

حق طلاق گرفتم اما هیچ حسی ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 894 بازدید | 28 پست
خب موندی چیکار اگه خیانت و فلان حتمی بوده...‌.ایا سزاوار این هستی،؟؟؟؟نه مشکل مالی داری؟

خودم بچه طلاقم
جایی و ندارم برم
نمیدونم از پس زندگی تنهایی بر میام یا نه

خدا چرااااا ؟؟؟؟؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مثل یه پرنده زخمی افتادم گوشه یه جا از این میسوزم که هیچی کم نداشتم  قیافه و چهره از این که دی ...

حق داری 

خوب کاری کردی دردو دل کن تا آروم شی 

شما که شاغلی مطمعنم از پس زندگی برمیای قوی باش 

ی مدت خوب فکر کن و تصمیم بگیر 

2731

استاتر چه خبر خوبی؟

حقیرترین افراد کسایی هستن که دیگران رو به خاطر ویژگی های ظاهری تمسخر میکنن...فراموش نکنید که بی ارزشترین نوعِ افتخار،افتخار به داشتن ویژگی‌هاییه که خود انسان در داشتنشون هیچ نقشی نداره؛مثل: چهره، قد، رنگ چشم، ملیت، ثروت خانوادگی و... از چیزایی که خودتون به دست آوردید حرف بزنید..مثل: انسانیت، مهربانی، گذشت، صداقت و...آدمی را آدميت لازم است                                           عود را گر بو نباشد هيزم است...

عزیزم جدا شو...من الان پیاماتو خوندم.....والا مشکل بارداری شیمیایی از مرد هست نه زن....من بعد کلی دکار فهمیدم...دوما خودت الان شاغلی و داری خرج زندگی میدی...جدا شو با مادرت ددباره با هم زندگی کنین....تا دوباره ازدواج کنی....مهریه هم بگیر.....شوهرت بازم خیانت میکنه....ببین اینو کسی بهت میگه که خودش خیانت پدر دیده.‌.مادر من یه بار بخشید اشتباه کرد....تا اخر عمرش محکوم به بدبختی شد..‌تو که بچه نداری....خدا بزرگه...بخدا یه جای بهتر ازدواج میکنی‌...تو این فاصله دکترم برو که با ازدواج دوم سریع باردار بشی

عزیزم جدا شو...من الان پیاماتو خوندم.....والا مشکل بارداری شیمیایی از مرد هست نه زن....من بعد کلی دک ...

میدونم من با این مرد آینده ای ندارم

ولی هنوز انگار جرعتشو ندارم نمیدونم چرا موندم باید برم....

مامانم اخلاقای خاص خودشو داره برم پیش اونم داستان دارم

نمیدونم دل هیچ کاری و ندارم 

خدا بهم کمک کنه😔

خدا چرااااا ؟؟؟؟؟
میدونم من با این مرد آینده ای ندارم ولی هنوز انگار جرعتشو ندارم نمیدونم چرا موندم باید برم.... مام ...

مثل خودمی.....منم خانوادم خیلی خاصن و اصلا حمایت تو کارشون نیست...والا همون هفت سال پیش باید جدا میشدم و اینقد عذاب نمیکشیدم....تو همسرت خیانتکاره...من همسرم رفیق باز....روزی چند ساعت با دوستاشه..‌حتی از اسمون سنگ بباره.....ولی باید یه جایی ادم قوی شه....من یواشکی دارم کارامو میکنم بورسبه بگیرم مهاجرت کنم...کلاس زبان میرم....مدرک ترجمه میکنم...مقاله مینویسم‌.‌.ولی اون درخواست طلاق دادن اخر خیلی شهامت میخواد...ولی من تمرین میکنم که بتونم....و بعدشم ایران نمونم....برم تا پیش خانواده برنگردم

میدونم من با این مرد آینده ای ندارم ولی هنوز انگار جرعتشو ندارم نمیدونم چرا موندم باید برم.... مام ...

ما باید خودمون خودمونو نجات بدیم...یه بار که بیشتر زندگی نمیکنیم.....حق داریم خوب زندگی کنیم.....باید شجاع باشبم