2733
2739
عنوان

مامانای شاغل یه لحظه میاید خیلی دلهره دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 18 بازدید | 22 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همین طور بودم، خدا رو.شکر که مامانت ازش نگه داری میکنه، مطمین باش بهتر از خودت بهش میرسه، منم مثل تو نگران بودم ولی چاره ای نداشتم، زندگی همه که یه جور نیست، همه که نمیتونن تو خونه بشینن و بچه داری کنن ولی خوب در هر شرایط باید بهترین راهو انتخاب کنی، مثلاً مادر ت یا پرستار، یا بعدا پرستار یا مهد کودک
2731
من البته دخترم را بعد از دوسال دیگه گذاشتم مهد، مامانم دیگه خسته شده بود منم پرستار خوب گیر نیووردم، خدا رو شکر از مهدش خیلی راضیم (فعلا)،این 3ماهه خیلی چیز،یاد گرفته
بچه ها اگه بچه پیش یه فرد مطمئنه و چاره ای جز سرکار رفتن ندارید (مثل من که ماهی 1و نیم به تنهایی باید قسط بدم) پس اینقد عذاب وجدان نداشته باشید اتفاقا ازین ساعات تنهایی که میتونین با خودتون خلوت کنین لذت ببرین من دخترم 8 ماهشه و دوماهه میام سرکار تنها مشکل تغذیه اشه که متاسفانه فقط شیر خودمو می خوره و من شیرم اینقد زیاد نیست که بدوشم و براش بزارم و 1ز 7 صبح تا 1 و نیم بعد از ظهر فقط 70 سیسی میذارم براش و باقیشو مامانم بهش غذای کمکی میده
CafeMom Tickers
2738