2733
2734
عنوان

حاملگی پوچ ، حاملگی خارج رحم و سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 258 بازدید | 19 پست
شما قرص خوردی نگران نباش انشالله اگر الان بچه نمیخوای حامله نباشی وزمانی که میخوای خدا بهت بده شما ...

ن هیچ چیز خاصی ندارم دکترم گف ک اون زمان اصن تخمکی وجود نداشته... و پوزیشن هم جوری بود ک اصن اسپرم نموند خالی شد... اما بازم من استرس دارم 😭

ن هیچ چیز خاصی ندارم دکترم گف ک اون زمان اصن تخمکی وجود نداشته... و پوزیشن هم جوری بود ک اصن اسپرم ن ...

نگران نباش خیلی احتمالش کمه حامله باشی عزیزم بخصوص که قرص خوردی

اینم که پریود نشدی بعد دوهفته شاید بخاطر استرس و اختلال ایجاد شده بخاطر مصرف دارو باشه، یکم ارامشتو حفظ کن اوکی میشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب تو این مدت چن بار پیش اومد ک میخوردم اما نهایتا تا دو هفته بعدش پریود میشدم.. این دفه فک کنم چون ...

من متوجه نشدم دقیق اگه پریودت تموم نشده بود و رابطه داشتی جدا از بحث شرعی که من شنیدم نباید دخول داشت و .... از نظر بهداشتیم خیلی مضره خواستی خودت تحقیق کن 

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡
2731
من متوجه نشدم دقیق اگه پریودت تموم نشده بود و رابطه داشتی جدا از بحث شرعی که من شنیدم نباید دخول داش ...

ممنون عزیزم ک الان جواب دادی مال دو ماه پیشه این کامنت 😅اما خب ماجرا اینه پریودم تموم شده بود و من فک کردم تموم شده اما بعد رابطه متوجه شدم تموم نشده 🤦‍♀️