2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از اول دست خودم بود بدون تبلیغ و فیک آوردم بالا.نمیدونم چرا از الگوریتم خارج شده

اصلا ربطی به الگوریتم نداره. فالور واقعی نرخ تعامل رو هم بالا نبره؛ خرید میکنه. این تعداد هم همینجوری و بدون تبلیغ جمع نمیشه.

آمارهاشرو دقیق بررسی کن ببین چطوره. در هر صورت حذفش که نمیکنی یه استفاده دیگه بکن یا بفروشش

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
2731
منم واسه همین تاپیک زدم.چکار دیگه ای میتونم انجام بدم ؟

میگم که دقیقا باید مشخص کنی نرخ تعاملت چطوره و چند درصد واقعی هستن. بلدی ببینی؟

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
اینتر اکشن منظورتون؟

اینگیجمنت و اینسایت.

تو قسمت توتال فالورز نگاه کنید ببینید چطوره

بیا پایینتر تاپ لوکیشن رو نگاه کن ببین کجان، جنسیتشون چیه چند سالشونه و... 

میتونی حدس بزنی تقریبا چند درصد فیک هستن.

اگه بالای پنجاه درصده کلا از فکر فروشگاه بیا بیرون. مطالب طنز و سرگرمی کار کن و تبلیغ کن که فالور واقعی بگیری