2752
2734
فارفالا جون دستت درد نکنه خیلی وقتت روگرفتم از نگرانی در آوردی منو به خدا دیگه فکر بدخیمی و اینطور چیزها خدایی نکرده میومد توی سرم . حتما میرم پیش همین دکتری که گفتی . انشالله که شما هم بهتر بشی عزیزم . امضات رو دیدم ناراحت شدم که مشکلی داری .البته انشالله که تا حالا حل شده و هیچ وقت دیگه مشکلی نداشته باشی به هر حال من برات صلوات فرستادم . از وقتی که برام گذاشتی ممنون گلمممم همیشه سلامتتتت باشی ...
انسانهای زیبا همیشه خوب نیستندانسانهای خوب همیشه زیبا هستند.
فارفالا جون دستت درد نکنه خیلی وقتت روگرفتم از نگرانی در آوردی منو به خدا دیگه فکر بدخیمی و اینطور ...

سلام خوب هستید پریا ان رفتید دکتر منم چند وقت سمت راست نزدیک نافم درد مبهم دارم..پوست شکمم رو@میکشم نافم درد میگیره دکتر نگفت مشکل از چیه

فارفالا جون من بعد از غذاهای چرب خیلی بدتر میشم یعنی 10 دقیقه بعدش مثل تخم مرغ با کره ..... به شما ه ...

سلام دوست عزیز رفتید دکتر؟ معلوم شد مشکل از چی هست؟ من هم دردهای مشابه درد شما رو دارم  به اندازه ۴ انگشت افقی زیر دنده ی راستم  یه دردهای مبهمی ایجاد میشه چند دقیقه بعد از غذا خوردن یا هر چیز دیگه ای خوردن ، نمیدونم چیه خیلی نگرانم کرده خودم احتمال میدم از روده ی باریکم باشه چون فقط درد همون نقطه و اطرافش هست، ررای شما چجوریه درداش زرای تشخیصش چیکار کردید؟ ممنونم از راهنماییت

2731
سلام مشکل شما حل شد؟ از چی بود؟ 

سلام عزیزم، بله دیگه اون دردها رو ندارم خودم هم متوجه نشدم از چی بود ! فقط میدونم اون دفعه دوره ماهانه ام ۲ هفته زودتر شروع شده بود فکر کنم از علائم سندروم قبل از قاعدگی بوده باشه، حالا شما برو یه سونو بده  ببین چی میگن؟ انشاالله بلا ازت دور دور دور باشه