2733
2734
عنوان

واکسن 18 ماهگی پسرم ، خیلی میترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 1453 بازدید | 21 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هفته پیش زدم البته ایران نیستم ازم پرسیدن تب داره چک کردن سابقه تشنج پرسیدن بعد هم گفتن تب بر ن میخواد فقط اگه جای واکسن قرمز شد یا ورم کرد یا تب کرد فقط باید اورژانس بری اصلا دخترم نفهمید به پاش زد بعد اومد خونه و بازی کرد هیچ واکسنی اینجا درد پا و دست نداره واسه بچه تعجب میکنم چرا ایران همیشه استرس واکسن هست؟
دنیا وفا ندارد ای نور هر دو دیده...
2731
شربت استامینوفن چهارساعت یه بار. شربت ایبوبروفن هم مواقعی که خیلی تب کرد..منم خیلی میترسیدم.اما همینجا رو دادم بهش.تا صبح نخوابیدم و دستمال مرطوب رو پیشونیش گذاشنم..کافیه شب اول بگذره..
ONLY. GOD.

سلام خانومای گل من دیروز واکسن ۱۸ ماهگی بچه هامو زدم یکی تو دست یکی توپاشون.توروخداااا اصلا نگران نباشید من خیلییی استرس داشتم.بخصوص با وجود کرونا.توکل برخدا کنید واول وقت برید که کسی نباشه.ملافه هم باخودتون ببرید تا خیالتون راحت باشه.اصلا نترسید وواکسنشو به تعویق نندازین

سلام خانومای گل من دیروز واکسن ۱۸ ماهگی بچه هامو زدم یکی تو دست یکی توپاشون.توروخداااا اصلا نگران نب ...

سلام گلم ببخشید میشه بگید بچه هاتون خیلی اذیت شدن؟

قد و وزنم گرفتن یا فقط واکسن زدن؟

خدایا شکرت