2733
2739
عنوان

شربت زینک سولفات

| مشاهده متن کامل بحث + 324583 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر پسرم فوق تخصص نوزاد هستش این دارو‌رو‌بهش داده از روز‌اول بهش دادم اشتها اوره وزنشم خوب شده خدار ...

سلام پسرم ۴ ماه ده روزشه اصلا تو بیداری شیر نمیخوره اگه ۱۰ ساعت هم بزاری نه سینه نه شیشه شیر به هیچ عنوان نمیگیره چون شکمش خالیه خوابوندش خیلی سخته وکم میخوابه میخواستم بدونم اگه زینک بهش بدم خوبه ضرر نداره ؟شما تاثیر روی اشتهای بچه اتون داشت؟

2731
سلام پسرم ۴ ماه ده روزشه اصلا تو بیداری شیر نمیخوره اگه ۱۰ ساعت هم بزاری نه سینه نه شیشه شیر به هیچ ...

دخترمنم همینطوره اصلاهیجاشیذنمیخوره ببرش یکجای اروم خودت باشی بابچت لباست دربیارتماس بدنی داشته باشی بوسش کن بقلش بگیرشروع میکته به شیرخوردن امتحان کن جواب میگیری

در ضمن گریه شم از عصرا بیشتر شرو میشه !!ببخشید طولانی شد توروخدا هر کی اطلاع داره زودتر جواب بده

دخترمن زینک میدادم عصرهلخیلی بی قزاری میکرد من فکرمیکنم قبل ازغذا اروم ترهست تابعدازغذا که زینک روبدی

2738
میخواستم ازمامانای مهربون وبا تجربه بپرسم واقعا این شربت اثر داشت وراضی بودین؟ازچندماهگی به نینی های ...

سلام عزیزم دکتر پسر من از ۴ماهگی نئوزینک رو تجویز کرد رو رشد قد مو واقعا عالیه ...اما من تفاوت نئو زینک زینک پلاس و زینک سلفاتو نفهمیدم

دختر من دوماهشه وزنش پنج کیلوعه دکتر بهش شربت زینک سولفات داده روزانه دوسیسی

عزیزم میشه دو سی سی رو همزمان داد یا حتما باید تو دو نوبت خورده بشه؟ دکتر پسرم گفته دو نوبت. سخته برا رعایت فاصله با شیر و غذا

سلام من بابای نیما هستم . ببخشید وارد بحثتون میشم . نیمام مادرشو تو تصادف از دس داد.الام من هم مامان ...

سلام وقتتون بخیر شربت زینک سندروس از داروخانه بگیرین به اشتهای کودکتون کمک میکنه ، ی شربت قهوه ای رنگ سه گوش ، هم استخون بندیش خوب میشه هم اینکه خوابشو خوب میکنه .

سلام خانوما. دخترمو بردم پیش یکی از بهترین متخصص اطفال، واسش شربت زینک سولفات نوشت که روزی یه سی سی بهش بدم، اشتهاش ب ظاهر زیاد نشده بود ولی هم روی وزنش و هم قدش تاثیر خیلی خوبی داشت تو یک ماهگی وزنش ۵۱۰۰ و قدش ۵۸ شد. شماهم اگه دکتر نوشت حتما استفاده کنید، اگه ضرر داشت که نمیدادن. و اینکه یه ماه استفادش کنید و یه ماه دیگه استراحت بدید دوباره اگه لازم بود یه ماه دیگه بدید. واقعا شربت خوبیه