2733
2734
عنوان

پس فردا سزارین میشم ......

| مشاهده متن کامل بحث + 853 بازدید | 44 پست
من اصلا این مراحل برام سخت نبود فقط سختیش این بود برام که بعد عمل پرستارا یکساعت یکبار میومدن چند بار شکممو فشار میدادن
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
که اونم برا برگشتن رحم به سر حاش خوبه
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موفق باشی ایشالا به سلامتی بیاد بغلت خیلی هیجان انگیزه ایشالا قسمت همه منتظرا
2731
عزیرم درکت میکنم منم با اینکه بار دومم بود منم خیلی استرس داشتم ولی من بیحسی نبودم خودم خواستم بیهوشی باشم از بس استرس داشت از بیحسی ترسیدم گفتم همین نفهمم کی به دنیا بیاد راحت تره.ایشاالله یه سلامتی به دنیا بیاد تا چشم بهم بزنی میگذره.
عزیزم برای منم دعا کن.. انشالله عمل خوبی داشته باشی.... خواهر منم بی حسی بود.. البته خواهرم اصلا راضی نبود و وسط عمل بیهوشش کرده بودن.. انشالله برای شما خوب باشه دوستم.
خدایا عشقم السا رو زیر سایه خودت حفظ کن....
منم 26سزارین میشم همش میترسم قبل 26 دردم بگیره بعدشم از اتاق عمل و ... در حد سکته زدن میترسم از ترس امپول برای سرماخوردگی دکتر نمیرفتم وای خدا بهم رحم کنه
تو با خدای خو انداز کار و دل خوش دار...