2737
2739
عنوان

بهترین دبستان قم- دخترانه

| مشاهده متن کامل بحث + 34904 بازدید | 42 پست
کرباسی خیلی خوبه من خودم اونجا بودم .

سلام کرباسی کدومه

یکی هست دولتی توی منطقه طلاب غیر ایرانی

یکی هست خیابون امام  هیئت امنایی

لطفا خبر بدین من هیچکجا  رو پیدا نکردم...

دولتی میخام قولنامه صوری امشالله جور میکنم

فقط خوب باشه و اینکا بعدش از دبستان برن  راهنمایی

آنجا هم خوب همون باشه و همون منطقه نزدیک دبستان باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام. من دخترم سه سال هدی میرفت. شانس آورد معلم های خوبی نصیبش شد که دوتاشون از هدی رفتن. مدیریت ...

میدونم که برای جامعه ازهرا هست...

راهش که دوره..شبفتش چطوره گردشی؟؟

الان بعد کرونا چطوری شده مجازی بود یا حضوری

شهریه ش چقدر بود؟

2731
اون که فقط پسرونه است درسته!؟ من دخترونه‌منظورم بود

نه دوتا هست یکی دخترونه یکی پسرونه 

زنگ بزن ۱۱۸ شماره کرباسی دخترونه رو‌ میده

تازه میتونی تو گوگل آدرس دقیق‌شو سرچ کنی 

ولی خیلی مدرسه خوبیه ، بچه های خوبیم داره

سلام  عزیزم کرباسی دولتیه یا غیر انتفاعی؟از چه لحاظ خوبه ؟

دولتیه و معلمای خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییی خوبی داره کادر خیلی خوبی داره ، من کلاس شیشم چون به شهر دیگه ای مهاجرت کردم از اون مدرسه رفتم به مدرسه خدیر (یکی از بهترین مدرسه های ابتدایی منطقه شش تهران )و قدر اون مدرسه رو دونستم ، بچه هاشم همه به قول معروف پاستوریزه هستن😅

2740
سلام کرباسی کدومه یکی هست دولتی توی منطقه طلاب غیر ایرانی یکی هست خیابون امام  هیئت امن ...

برای راهنمایی دبیرستان حضرت فاطمه هست ، مادرم تا پایان سی سالش اونجا تدریس کرد و همکاری مامانم واقعا هم خوش اخلاق بودن و هم تدریس خوبی داشتن ولی من شهیده قضایی قبول شدم رفتم اونجا وگرنه اونم مدرسه خوبیه

برای راهنمایی دبیرستان حضرت فاطمه هست ، مادرم تا پایان سی سالش اونجا تدریس کرد و همکاری مامانم واقعا ...

سلام عزیزم ممنون میشم راهنمایی دبیرستان حضرت فاطمه که گفتی رو آدرس بدی...بعد چطوری درآینده خودمون رو آنجا جا بدیم!؟

قولنامه صوری ببریم بازم‌میان تحقیق محلی..؟؟

سلام عزیزم ممنون میشم راهنمایی دبیرستان حضرت فاطمه که گفتی رو آدرس بدی...بعد چطوری درآینده خودمون رو ...

دقیق یادم نمیاد بلوار عابدی کوچه ۱۹ حالا توی مپس سرچ کن ، ببین مدرسه ‌‌‌ش جوری نیست که همه سر و دست بشکنن و نیازی نیست خودتونو جا کنین یه جورایی حضرت فاطمه برای کرباسی عه ولی از من می‌شنوی اگه امکاناتشو داری و مشکلی بابت رفتو آمد نداری ببرش شیهده فضایی 

سلام عزیزم ممنون میشم راهنمایی دبیرستان حضرت فاطمه که گفتی رو آدرس بدی...بعد چطوری درآینده خودمون رو ...

نه برای تحقیق و اینا نمیان همون قولنامه سوری قبوله ، ولی یه مدرسه خیلییی معمولیه و ارزش این دردسرها رو نداره خواهر

🌱 #مهمانی_داری یا #مراسم_سوگواری ؟؟🌱

برای مدرسه فرزندت #پذیرایی با قیمت مناسب میخوای؟

نگران نباش فقط یک سر به کانال#سوئیت_لند بزن!!😍

هرچی بخوای برات #آماده می کنه ارسال می کنه 😌

✅خیالت راحت از بهترین مواد اولیه هم استفاده می کنه😊

واقعا دیگه چی می خوای سریع عضو شو تا از دستش ندادی👇👇

https://eitaa.com/joinchat/897122515Cf5248b48cd

09191516818