2737
2734
عنوان

خانما کی سه قلو بارداره بیاد کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 8689 بازدید | 43 پست
عزیزم ایشالله که مبارک باشه .ولی خدا به فریادت برسه منم یه پسر پنج ساله دارم شکم دوم باردار شدم دوقلو پسر .الان یک سالشونه ولی پدرمو در آوردن هم پرستار دارم .هم مامانم هر روز میاد کمکم هم خودم هستم ولی بازم وقت کم میاریم .خیلی مراقب خودت باش من 32 هفته زایمان کردم با وزن 1800 و 1900
دو تا پسراى گل من آروین و آرمان 16/ 1/ 1393 به دنیا اومدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام دوستان از آشنایی با شماها خوشحالم... من دوسال و نیم نازایی داشتم هم خودم هم شوهرم مشکل داشتیم. دوبار ای یو ای شدم که ایدفعه جواب مثبت شد. اما 4 شنبه رفتم سونو واژینال که ببینم قلب تشکیل شده یا نه که یه هویی دکتر گفت دارم سه تا جنین با سه تا قلب میبینم. دوتا تو یه کیسه و یکی تو یه کیسه دیگه... هم خودم هم دکترم خیلی متعجب شدیم .آخه هفته پیشش سونو فقط یه کیسه نشون داد... الان هفته 7 تموم شده. حدود یه ماهه که دارم شبی دوتا امپول پروژسترون میزنم... این چن روز که فهمیدم سه قلو شده اول که در هر حالی خدا رو شکر میکنم بعدشم خیلی خیلی نگرانم.واسه بارداری سه قلویی خیلی خطرات وجود داره چه برا مادر چه نوزادان... شب که خوابم خوابش رو میبینم صبح تا شبم که مدام فکرم مشغوله و خیلی میترسم. از 24 ساعت شبانه روز 25 ساعت دارم بهش فکر میکنم... همیشه میگم نکنه یه جوری بشه...هر کی هم که دور و برم هست داره اظهار نگرانی میکنه. تو رو به خدا واسم دعا کنین که آروم شم و همه چی به سلامتی و خوبی بگذره... انشالا.. که عاقبت به خیر باشه. نمدونم امکان غربالگریها و اطلاع کامل از سلامت جنین ها با این وصف وجود داره یا نه؟؟؟خیلی نگرانم تا مطمئن بشم میتونم آز خون غربالگری و سونو ان تی برا تشخیص سلامت جنینها بدم یا نه؟؟؟؟؟ چه کار کنم که فکرم ازاد بشه و استرس نداشته باشم؟ منو همسرم به خاطر نازایی گاهی وقتا میگفتیم ینی میشه یه دفعه ای باهم چن تا بچه داشته باشیم؟؟؟ولی اصلن فکرشو نمیکردیم یه روزی.... حالام بعد از شکر خدا نگرانیم واسه این شرایط زیاده... سلامت جنین ها،زایمان زود رس،فشار بالا و ... حالا اگه کسی میتونه منو راهنمایی کنه دریغ نکنه... دارم میترکم خیلی دعام کنین
2738
گلم بیا و بازم ازخودت برامون بگو تو منو نمیشناسی اما من تمیشه پیگیر بودم و هر حا مطلب مینویسی میخونم چون شما وقتی شه قلو باردار شدی یه پسر گل همداشتی و چون منم دختر دارم و میخوام سه چهار سالش شد اقدام گنم برای چند قبو خیلی دوست دارم بدونم الان تو چه شرایطی هستی منتظررررر هستم
خدایا کمکم کن