2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من ازش متنفرممممممممممممممم.. یعنی شدیداااااااااااااااااا...بدم میاد از ادمایی که هزار کار رو صورتشون میکنن بعذ میگن خدادادیه .. بینیش عمل نیس؟؟؟ لبشم که تو قلب یخی سری اخری که اومد شدیدا تابلوئه که پروتز کرده که شبیه انجلینا جولی شه.. اخه انجلینا صورتش کشیده استخونی کجاش شبیشههههههههه.. تو عکساشو ببینین همش فیگورا و ارایشای انجلینا رو داره .. شوهر خالم ازش یه عکس داشت تو خزر شهر با بی افش 5 سال پیش بی حجاب اینقدر ایکبیری بود.. همه اجزای صورتش یه جا جمعه بدون روسری ....... ایششششششششششش.. با اون صداش.. کوتوله هم هست ..

اینستاگرام پسر خوشتیپ من https://instagram.com/ermiairandoost

نمیدونم چرا بعضی از ما ایرانیها اگه از یه نفر زیاد خوشمون نمیاد حتی اگه طرف قشنگم باشه اینقدر روش عیب و ایراد میذاریم یا عیب و ایراداش رو بزرگ میکنیم.شاید بینیش عملی باشه(هر چند هنوزم یه مقدار ایراد داره)ولی به هر حال روی هم رفته اجزای صورتش خوبه و حداقل به هم میان.دوستان بهتره به جای مسخره کردن دیگران یکم عیب و ایرادهای خودمون رو هم ببینیم و اینقدر در مورد دیگران راحت قضاوت نکنیم و عیب و ایراداتشون رو هم بزرگ نکنیم.
دوستان برای سلامتی جنینم و سالم بدنیا اومدنش؛لطفا صلوات بفرستید...♡گر نگهدار من آنست که من میدانم؛شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍♡
2740