2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من چندروزه،کمر دردای خفیف مثل گرفتگی دارم،بعضی وقتا هم دردای کم مثل درد پری،نمیدونم دلمو به همینا خوش کنم که زودتر زایمان میکنم یا طبیعین
مادر شدن حسی است والا که تک تک اعضای بدنم آن را با تمام وجود میخواهد...
2738

دوست من هفته سی وچهار به اضافه یک روز زایمان سزارین کرد بچه شم خدا رو شکر سالم سالم بود و الا زیر دستگاه نرفت و زردی هم نداشت. مامانه از یک هفته قبلش آمپول تشکیل ریه بچه رو زده بود چون مایع کیسه آبش هر روز کمتر می شد. دوست دیگه مم هفته سی و هشت (بر اساس تاریخ پریودی) تموم شده بود که کیسه آبش پاره شد و زایمان کرد. بستگی داره بچه کی برسه. اگه رشدش خوب باشه امکان اینکه هفته سی و هفت هم به دنیا بیاد هستش. من خودم ماه درد زیاد دارم الانم هفته سی و چهارم هستم. دردهام میاد و میره ولی هر چی بگذره فاصله بین دردا کمتر میشه. دکترم گفتش تا قبل از هفته سی و شش یا هفتم می تونی قر های پیشگیری از زایمان زودرس رو مصرف کنی بعدش دیگه نیم خواد و نی نی هم اگه اومد خوش اومد. ولی ساک زایمانم رو از همین الان بستم و همه چی رو آماده کردم.