2733
2739
عنوان

دور همیییییییییییییییییییی زیر 25 ساله هاااااااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 1576 بازدید | 232 پست
عزیزم انشاالله به سلامتی زایمان کنی
من فاطمه هستم و شیدا دوستمه که به خاطر نجاتم کاربریش داده من تا کمکم کنید خودم نجات بدم از بدبختی.واسم بی زحمت صلوات بفرستین آدم بشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چشم دوست جونا دعامیکنم اگه قابل باشم
اِلـــهـی و ربّـی مـَـن لـی غیــرُک ( جوجه مامان 6اردیبهشت94 اومد بغلم[smiley]s/sm_57.gif[/smiley] .خدایا شکرت. برا سلامتی همه نینی ها صلوات ***اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ***)
یه ماهه اقدام کردی چرا کلومفین و لیتزول خوردی اینا برای اونایی که میخوان اقدام کنن کمک میکنه فولی بالغ شه باور کن دکترت گیجه
من فاطمه هستم و شیدا دوستمه که به خاطر نجاتم کاربریش داده من تا کمکم کنید خودم نجات بدم از بدبختی.واسم بی زحمت صلوات بفرستین آدم بشم
2731
شارژ تبلتم تموم شد دوستای گلم از اشنایی باهات خوشحال شدم شیدا جون بای سوده جون بای شیدا جون
اِلـــهـی و ربّـی مـَـن لـی غیــرُک ( جوجه مامان 6اردیبهشت94 اومد بغلم[smiley]s/sm_57.gif[/smiley] .خدایا شکرت. برا سلامتی همه نینی ها صلوات ***اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ***)
شارژ تبلتم تموم شد دوستای گلم از اشنایی باهات خوشحال شدم شیدا جون بای سوده جون بای شیدا جون
بای دوست گلم مواظب خودت و نی نی باش
2740