2737
2739
عنوان

روز شمس الشموس

| مشاهده متن کامل بحث + 6125 بازدید | 39 پست
ی حس خوفی افتاد تو دلم بچه ها اونجور گفتن...ی چیزایی هم بعضیا میگن چ بدونم ساعت قمر در عقرب و از این حرفا ک اگر تو اون موقع دعایی چیزی بخونی یا بنویسی برعکسش اتفاق میفته!!!!!...راسته؟!ب نظر من ساعت و لحظه ی مبارک و ... وجود داره ولی نحس ن...
...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به نظر من ربطی به قمر در عقرب نداره.مگه روزای خوش یمن دیگه مثل دهوالارض، لیله الرغایب،شب قدر و... که میگن حوائج براورده میشه چک میکنن ببینن قمر در عقربه یا نه،نه.فقط به ویژگی مثبت اون روز توجه میکنیم و دعا میکنیم.اینم کثل اونا.امیدوارم همه انجام بدن و به خواسته هاشون برسن
خدایا ممنونم ازت که خیر و برکت و شادی و آرامش و "نعمت شاکر بودن" رو به من عطا کردی ♥♥♥ خدا عاششششقتم♥♥♥
2740
منم پارسال انجام دادم فقط به یکی از آرزوهام نرسیدم دعا رو که نوشتین باید لای قران نگه دارین بعد آخرین چهارشنبه سال بندازین تو آب روان توی این مدت هم نباید دعا و باز کنین اگر اعتقاد داشته باشین و صلاحتون باشه آرزوتون برآورده میشه اگر شک کنین نمیشه
باور نمیکنم خالق دانه های منظم انار ، زندگی مرا بی نظم و ترتیب آفریده باشد. ♥خداجون خیلی دوستت دارم♥