2733
2734
کم کم بگیر ک بودجت برسه  ولی ی بار ک بگیری تا سه ماه بسه برات  شبا موقع خواب این روتینو ...

الان واجبا برای پوسته پوسته میخام نشه همون میسلاواتر و ژل شستشو بگیرم ؟؟؟

طرز استفادشونم میگی برم داروخانه مثل خنگا نشم

اول ک میسلار واتر میریزی رو پد پاک کننده ارایش. کل صورتتو باهاش پاک میکنی 

بعد با ژل شستشوی مخصوص پوستت صورتتو میشوری 

اخ تونر یادم رفت 😅

بعد باز با تونر کل صورتتو پاک میکنی ک الودگی عمقی پوستت پاک شه 

کرم دور چشم میزنی 

ابرسان 

و بعد مرطوب کننده 

اخر سر بالم لب 

و تمام

میشه واسه حاجت دلم ی صلوات بفرستین 🙃💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب باید ببینی پوستت چربه خشکه چیه .بعد داروخونه مارکای مختلف با قیمتای مختلف داره .میتونی از تو دیجی ...

پس برم داروخونه بگم میسلاواتر برای پوست مختلط میخام بگم بینیم پوست پوس میشه درضمن اینکه خشکم هست تک تک جوشم میزنم که احساس میکنم از فکر و اعصابه عصبیه جوش بعد بگم ژل شستشو آرایشم بده بعد ضدآفتاب چی بخرم

2731
اول ک میسلار واتر میریزی رو پد پاک کننده ارایش. کل صورتتو باهاش پاک میکنی  بعد با ژل شستشوی مخ ...

اینا بعد آرایشه درسته قبل آرایش میسلاواتر یا تونر نزنم آخه الان خانم مرادی گفت قبل آرایش بزن تا نرم شه صورتت

اینا بعد آرایشه درسته قبل آرایش میسلاواتر یا تونر نزنم آخه الان خانم مرادی گفت قبل آرایش بزن تا نرم ...

اینا بعد ارایش بود 

ب نظر من قبلش ی ابرسان بزنی حل بشه 

منم ی مدت روی بینیم پوست پوست میشد ولی از وقتی. این روتینو رعایت میکنم خیلی بهتر شده

داخل حموم سفیداب پودر کن بزن صورتت سلولای مرده پوستت میبره  

اول ک میسلار واتر میریزی رو پد پاک کننده ارایش. کل صورتتو باهاش پاک میکنی  بعد با ژل شستشوی مخ ...

آبجی این مراحلو گفتی الان مثلا میسل زدم با تونر پشت هم ویتامین داره به صورت بمونه بعد چند ساعت با ژل بشورم یا همون دیقه نزارم زیاد بمونه صورتم 

آبجی این مراحلو گفتی الان مثلا میسل زدم با تونر پشت هم ویتامین داره به صورت بمونه بعد چند ساعت با ژل ...

فدای تو 

ن عزیزم زود بشور