2733
2739
عنوان

انتخاب بیمارستان؟ آتیه؟ بهمن؟ لاله؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8566 بازدید | 74 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بچه ها. دکتر خوب که زیر میزی نگیره لاله، دکتر دنیویه که دکتر خودمم هست، ولی منم در مورد لاله شکی هستم، نمیدونم خوبه یانه، دکترم هم توی پیامبران هست و هم لاله، نمی دونم چی کار کنم، از نظر هزینه پیامبران 800 ارزون تره و نزدیک خونه مون. اما بیشتر واسم کیفیت و خصوصا برخورد پرسنل و پرستارا و ماما ها مهمه. می خوام بدونم کسی لاله بوده؟؟؟؟؟ ازش راضیه؟؟؟؟ نمی دونین چیا باید همراه خودمون ببریم؟؟؟؟ همسزت هم میشه بیاد پیشت؟؟؟؟ من آخر بهمن وقت زایمانمه، تورو خدا جواب بدین
من رفتم و بیمارستان بهمن رو دیدم شاید اگه قبلا صارم رو ندیده بودم به نظرم اینقدر افتضاح نمیومد. اتاق خصوصیش خیلی دلگیر بود. و نا مرتب و کهنه. پرسنل عصبی و بد اخلاق. من برگشتم به صارم. منتها آزمایش هامو اونجا انجام نمیدم. و الان دارم تو ماماهای صارم دنبال بهترین میگردم. خلاصه اینکه فهمیدم تو ایران همه چی نسبیه. هیچکدوم ازین بیمارستانها بی نقص نیست اما باید طبق خواستتون بهترین رو انتخاب کنید
2731
سلاممممم.مامان ویهان جنس جدید و ارزووووووون اورده.بدووووووووین فرصت رو از دست ندین.لااقل فقط ببینید و مقایسه کنید الکی گرون نخرین.پتو کارترز اورده همه میدن 34 مامان ویهان حررررررررررراج زده 24. بدویییییییییییییین تا تموم نکرد.وایبر هم داره.09213877073
خدایاشکرکه دونیمه راکامل کردی.همسرم عاشقتم واین عشق رامدیون تک تک خوبیهایت هستم
سلاام کسی این چند ماهه اخییر تو بیمارستان لاله زامان کردا؟؟ هزینه اش چقدره؟ طبیعی و سزارین ؟؟؟ دکتر منصوره صافی رو کسی میشناسه تو این بیمارستان؟ دستمزد جدا میگیره؟؟؟ توروخدا
***** پلک جهان می پرید دلم گواهی میداد اتفاقی می افتد ، اتفاق افتاد و فرشته ای از آسمان بر وجودم فرود آمد ******************** ***
کسی بوده توی لاله زایمان طبیعی بدون درد انجام داده باشه؟ هزینه اش چقدر شده؟ خوب بوده؟راضیه؟
***** پلک جهان می پرید دلم گواهی میداد اتفاقی می افتد ، اتفاق افتاد و فرشته ای از آسمان بر وجودم فرود آمد ******************** ***
2740
سلام کسانیکه آتیه زایمان کردید لطفا بگید چطور؟ اتاق خصوصی چیا داره؟ تمیزه؟ میتونین به دکتر بیهوشی بگید که اسپاینال بشید؟ حرفتونو گوش میکنن؟ تو رو خدا نظر بدید منم بین این بیمارستانها موندم آتیه کمی قدیمی شده ولی لاله و بهمن جدیدترن نمی دونم کدوم بهتره
سلام دوستان من توی بیمارستان آتیه عمل تخلیه کورتاژ انجام دادم. هنوز از نتیجه ی عمل و کار دکترم مطمئن نیستم! اما در مورد بیمارستان می تونم بگم که واقعا افتضاح بود! بیمارستان آتیه به نسبت پولی که از مراجعینش میگیره اصلا خوب نیست! نه فضای بیمارستان و بهداشت محیط و نه امکاناتش و نه حتی خدمات پرستاری و ... هیچ کدوم مناسب نیست! اگر برای زایمان و یا هر کار دیگه ای دارید به این بیمارستان فکر می کنید پیشنهاد می کنم دنبال گزینه های دیگه ای باشید.