2737
2739
همین که باهام مهربونه همین که کنارش ارامش دارم همینکه کمک به حالمه با توجه به اینکه هزینه زایمان هم هست و بازم با توجه به اینکه شرایط همسرمو میدونم اصلا چیزی نمیخوام و اصلا هم اگه همه طلا و ماشین بگیرن سر سوزنی نه دلم میگیره نه احساس کمبود میکنم
مهم وجود پر محبته همسرمه که با یه دنیا عوضش نمیکنم گوشیمو یک ماه پیش برام عوض کرد منم از همون موقع به همه گفتم من کادوی زایمانمو جلو جلو گرفتم و حتی گفتم یه مقدارم نقدی گرفتم که کسی هم حرفی دیگه نزنه
خدایا کمکم کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی خداییش کوفتم نداد ولی خیلی کمکم کرد . پسر من چهار ماه کولیک داشت همش گریه میکرد تا صبح باید راه میبردیم تا اروم بشه کسی هم بجز شوهرم کمکم نبود .
حراج کردم شدید کیف و کفش چرم زنانه بدو بیا http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=942894&PageNumber=1
ملوس
ای گل گفتی مهم اینه خودش بره با سلیقه خودش یه چیزی حتی سبک بخره
ما که 11 ساله ندیدیم
اندیشه هایم آسان وآزاد در جریانند.....مشتاقانه گذشته ها را رها میکنم....رها کردن خطری ندارد... من کاملا آزادم
2731
شوهر من میگه می خوام سورپرازت کنم

ولی من دوس دارم کادو بگیرم اگه نگیرم تا انقراض عالم دو دلم می مونه !!!

خواهر من 206 آلبالویی از همسرش کادو گرفت (ولی خوب اونا وضع مالیشون با ما خیلی فرق داره )
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
یه تیکه طلا هم باشه من قانعم بعدم مامانم اینا کل هزینه سیسمونی رو دادن
کل هزینه بیمارستان و اینا تو شهر ما حداکثر و بالای بالاش (سزارین ) میشه 2 میلیون
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2740
به نظر من که خ مهمه کادو

علاوه بر این که باید محبت کنن و کمک حالمون باشن

نمی دونم چرا ما خانما اینقد خودمونو توجیه می کنیم که محبت می کنه ، کمک حالمه.این که تو این دورو زمونه وظیفشونه

ولی من کار ندارم که وضع مالیشون چه جوریه

یه شاخه گل یا سرویس طلا ، به نظرم خیلی تو ذهنمون میمونه و خیلی قشنگه

من اصلا این توجیهات رو قبول ندارم

البته جسارت نباشه هر کس یه نظری داره