2737
2734
عنوان

مسابقه عکس آذر ماه

| مشاهده متن کامل بحث + 14229 بازدید | 666 پست
🌟🌟🌟🌟شوی حراج ۵۰٪ویژه مادروکودک🌟🌟🌟🌟 🌟🌟🌟🌟 👈 مزون سروش👉 👈👈 نیوکالکشن و حراج ٥٠٪👉👉 👈 با حضور چندین پیج بزرگ اینستاگرام👉 👈👈👈سه شنبه تا پنجشنبه👉👉👉 ⏳١٤ و ١٥ و ١٦ بهمن ماه ⏳ 👈 پاسداران، انتهای بوستان دوم، خیابان گیلان غربی، پلاک ٤٠، طبقه دوم،👉 ⌚ از ١٠ صبح تا ٦ عصر ادرس اینستا : 🎀@soroushmezon 🎀@soroushmezon 🎀🎀@soroushmezon 🎀🎀🎀@soroushmezon 🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀 👣👣👣👣👣👣👣👣👣 💖 برترین لباس کودک از سیسمونی تا ١٥ سال💖 🎁 زنانه ترک 🎁 ٠٩٣٨١٥٥٤٣١٤
خدایا،مرا آن ده که آن به

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با اجازه مدیر تاپیک حتی اگر نخرید تو ست کردن لباس ایده میگیرید!! لباسهای نو تگ دار هستند. لباسهای در حد نو اغلب یا شسته نشدند یا فقط یکبار شسته شدند. http://bazarchemark.persianblog.ir/
لباس مارک نو و در حد نو - کودک - مادر - بارداری- سیسمونی بیاید به این تاپیک http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1078685 *******سایت http://bazarchemark.persianblog.ir
سلام دوستان من طراح تقویم کودک با بیش از 5 سال سابقه هستم. نمونه کارهام رو می تونید در وبلاگم به آدرس www.taghvim2000.persianblog.ir ببینید. انواع تقویم های رومیزی، دیواری رو طراحی و در صورت تمایل چاپ می کنم. هزینه طراحی: تک برگ: 4 تومن 4 برگ با جلد: 10 تومن 6 برگ با جلد : 13 تومن 12 برگ با جلد: 15 تومن در صورت تمایل به چاپ: ( بالای 10 چاپ از یک طرح، به انتخاب پست یا طراحی رایگان می باشد) تک برگ: 4 تومن 4 برگ با جلد : ( آ4 ) ..................... 10 تومن 4 برگ با جلد: ( آ3 ).......................18 تومن 4 برگ با جلد و پایه نفیس رومیزی: سایز آ5: ..................... 15 تومن 12 برگ با جلد: ( آ4 ):................................ 30 تومن 12 برگ با جلد( آ3 ): .................................45 تومن 12 برگ با جلد رومیزی: (سایز آ5 )............................... 30 تومن چاپ روی مقوای گلاسه 250 گرمی خواهد بود. هر طرحی که مورد درخواست است و داخل وبلاگ نیست رو برام بزنید من براتون طراحی می کنم و هیچ محدودیتی در طرح ندارم. شماره ام هم اینه: 09183678237 لاین، وایبر، واتساپ و تلگرام هستم.می تونید از اونجا باهام در ارتباط باشین ایمیل: negin_y20@yahoo.com
2728
سلام دوستان با اجازه من طراح تقویم کودک با بیش از 5 سال سابقه هستم. نمونه کارهام رو می تونید در وبلاگم به آدرس www.taghvim2000.persianblog.ir ببینید. انواع تقویم های رومیزی، دیواری رو طراحی و در صورت تمایل چاپ می کنم. هزینه طراحی: تک برگ: 4 تومن 4 برگ با جلد: 10 تومن 6 برگ با جلد : 13 تومن 12 برگ با جلد: 15 تومن در صورت تمایل به چاپ: ( بالای 10 چاپ از یک طرح، به انتخاب پست یا طراحی رایگان می باشد) تک برگ: 4 تومن 4 برگ با جلد : (آ4) ..................... 10 تومن 4 برگ با جلد: (آ3).......................18 تومن 4 برگ با جلد و پایه نفیس رومیزی: سایز آ5: ..................... 15 تومن 12 برگ با جلد: (آ4):................................ 30 تومن 12 برگ با جلد(آ3): .................................45 تومن 12 برگ با جلد رومیزی: (سایز آ5)............................... 30 تومن چاپ روی مقوای گلاسه 250 گرمی خواهد بود. هر طرحی که مورد درخواست است و داخل وبلاگ نیست رو برام بزنید من براتون طراحی می کنم و هیچ محدودیتی در طرح ندارم. شماره ام هم اینه: 09183678237 لاین، وایبر، واتساپ و تلگرام هستم.می تونید از اونجا باهام در ارتباط باشین ایمیل: negin_y20@yahoo.com