2733
2734
عنوان

تاپیک بارداری دوم دو قلو یا دوتا پشت هم من چرا غیر فعال ضده ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 37 بازدید | 35 پست
ازنظره من بزار دوتاپشت سره هم.اجیم همین قصدو داره.دختره سه ساله هم داره.تاالان مخالفت کردم. خودش منو که دید پشیمون شد البته
👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوقلوی به صورت مصنوعی یعنی با دارو و آی وی اف و اینا ریسک سلامتی داره برای بچه. ترجیحا این کار رو نکن.
ولی اگه اصرار داری سه تا بچه بخوای باید کمال گرایی رو بذاری کنار و منطقی نگاه کنی. منطقشم اینه که در اسرع وقت دومی رو اقدام کنی. حدود یک سالش که شد سومی رو اقدام کنی.
LilySlim Weight charts
دارن با موتور سارژی دور میخورن چشما منم نیمهبسته
👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2728
ولی شما میگی الان 37 هستی و تازه میخوای چند ماه دیگه اقدام.کنی. اقدام هم لزوما همون اولجواب نمیده و نمیدونی چند ماه بعدش باردار میشی. پس اگه تصمیمت جدیه زمان رو از دست نده و در اسرع وقت اقدام کن.
LilySlim Weight charts