2737
2739
عنوان

تیروئید و قرص لووکسین..لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 16264 بازدید | 29 پست
منم استفاده میکنم البته نصفه چون تی اس اچ چهار و نه بود و نزدیک به کم کاری هفته بیست و هفت بارداری هستم ولی همون ماه اول که از دادم معلوم شد یکم کم کاری دارم دکترم گفت قرصاتو بخور ماه دیگه دوباره از بده که بعد از مصرف قرص به عدد ١.٨ رسید ینی اومد پایین با این حال دکتر گفت تا آخر بارداری بخورم چون با قرص فعلن تیرئیدم خوب شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله گلم منم توهردو تا بارداریم تیرویید بارداری گرفتم قبلش کاملا نرمال بودمtsh 1/5 ولی توی بارداریم میره روی 4و 5 منم همین دارو را تا آخر بارداریم ادامه دادم ومدام آزمایش. بعد از زایمان دوباره نرمال میشدم
2728
من الان سه ماهه که میخورم. من یوتیروکسین میخورم. چون گواتر دارم اما فعلا کم کاری نشده. دکتر غدد گفت صرفا به خاطر بارداری باید بخوری تا کم کاری نشه. فعلا هم تحت کنترله اما دارو رو برای سه ماه دیگه تمدید کرد
پریشاد جان بعد خدا نکرده مشکلی پیش نیومد برا نی نی ...یعنی بعد تولد هم آز گرفتی ازشون ؟
خداجونم داره جمعمون جمع میشه ..میشیم سه نفر ...مواظب هرسه تامون باش..باتچکر[smiley]s/sm79.gif[/smiley]
2740
نونا همون نصفه رو میخوری باز ؟ سایه جان انشالله بسلامتی دوره بارداری بگذره برات
خداجونم داره جمعمون جمع میشه ..میشیم سه نفر ...مواظب هرسه تامون باش..باتچکر[smiley]s/sm79.gif[/smiley]
باشه ممنون ازت ..پس منم که یه قرص کامل میخورم باید تغییراتم خوب باشه دیگه...یکم خیالم راحت شد
سلام دوستانی که تو دوران بارداری قرص مصرف کردید بچه هاتون از نظر وزن چند کیلو بودن؟ ببخشید که میپرسم آخه میگن وزن بچه پایین میاد میخوام ببینم درسته یا نه؟ ممنون
روشاک ایلیای سابق(فروشگاه اینترنتی فروش تبلت؛ موبایل و لوازم جانبیwww.irefah.com) (فروشگاه موبایل و تبلت و لوازم خانگیwww.refahiran.com) ( ابزار آگهیabzaragahi دات کام )
همه بچه ها باید روز سوم تولدش ازمایش تیرویید رو بدند چه مادر کم کاری داشته باشه چه نداشته باشه
پرودگارا ،چه ” بی حساب ” می بخشی و چه ” با حساب “ تسبیح ات می گویم .
2706