2733
2734
عنوان

همسر شما چه رفتاری در بارداریتون داشته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8170 بازدید | 21 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر من تا هفت ماهگی که شکمم بزرگ شد و واسم سیسموتی اوردن باورش نمیشد باردارم و انگار اصلا خوشحال نبود هر وقت میگفتم تکون میخوره بیا دست بزن فقط یه لبخند ملیح تحویلم میداد یکی دوبار هم دعوای خیلی شدید کردیم با هم زیاد با قبلش اخلاقش فرق نکرده بوود
پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
2731
سلام دوستان.خوبید؟کسی هست یه کم باهم درد دل کنیم؟من هفته بیستم هستم از نظر روحی سرحل بودم ولی چندهفتس خیلی دلم میگیره احساس بی حالی و بی حوصلگی زیادی دارم .خیلی زود رنج شدم از همه انتظار محبت دارم از همه دلگیرم فقط شوهرم بهم محبت میکرد که اونم چند وقته بکم محبت شده دوسه روزه که احساس سنگینی و درد تو دلم میکنم اول نگران شدم ولی خداروشکر نی نی کوچولوم تکون میخوره دیشب شوهرم سرش توگوشیش بود بهم توجه نمیکرد منم قهرکردم رفتم تو اتاق خودمو زدم به خواب ولی کلی گریه کردم.دوساعت بعد که سیر دلش گوشی بازی کرد سریالهای تلوزیون را هم دید اومد پیشم ولی من دیگه باهاش حرف نزدم
تو خدایی هستی که میدونی هر چیزی رو چه موقع به بنده هات بدی و زندگی شون رو با یه نیم نگاهت از این رو به اون رو کنی.. بابت نگاهت ممنونم خدا جون... بابت هدیه ای که دادی... بابت همه مهربونیات....