2737
2739
سلام slp جون دختر من هم یک سال تحت درمان متخصص لکنته چقدر دیگه باید ادامه بدم در ضمن وضعیت لکنتش بالا و پایین میشه مثلا الان خدارو شکر یک هفته ای هست که شاید 5 % تو حرفاش بشنوم ولی نمی دونم کلاه چقدر باید ادامه بدم قبلا هم یک دوره 3 هفته ای خیلی خوب بود
مطمئن باش آن شاالله خوب میشه منم بود نباید بزاری خودش متوجه بشه حواسش پرت کن... موز لکنت زبان میاره یه مدت خوراکی های طبع سرد نشده قبل و بعد از غذا با تشویق بهش یک ذره نمک مزه مزه کنه، و اینکه درمانش مقدار سه واحد نمک رو با دو واحد عسل مخلوط کن روزی دو سه بار یه کن بده سر یک هفته جواب میگیری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مطمئن باش آن شاالله خوب میشه منم بود نباید بزاری خودش متوجه بشه حواسش پرت کن... موز لکنت زبان میاره یه مدت خوراکی های طبع سرد نده مثل دوغ ماست چیپس پفک و..... روحیه شاد باشه قبل و بعد از غذا با تشویق بهش یک ذره نمک مزه مزه کنه، و اینکه درمانش مقدار سه واحد نمک رو با دو واحد عسل مخلوط کن روزی دو سه بار یه کم بده سر یک هفته جواب میگیری