2410
2553
عنوان

درد در ناحیه تخمدان راست و کشاله ران راست

| مشاهده متن کامل بحث + 160542 بازدید | 26 پست

سلام دوستان.من پنج ماهه که دراقدام برای بارداریم.الان توو هفته جهارم سیکل هستم درد شدید تخمدان ,کمر وحتی زانوهام دارم پام هم مثل یخه توو این فصل پاپوش پوشیدم ...بنظرتون مشکل من ازچیه؟اخه توو علایم پریودیم اصلا درد تخمدان نداشتم .وعلایم پریودیم با کمردرد و دل درد و درد سینه وحساس شدنش بروز میکرد .چکار کنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام.منم2 ماهیه درد تخمدان راست و کشاله ران دارم.البتهpcoهستم.پیش دکترجراح عمومی و دکترمتخصص زنان رفتم.هردوشون گفتن بخاطر اینه که تخمدانت پلی کیستیکه و مشکلی نیست.امامن موقع نزدیکی درد دارم.نمیدونم چیکارکنم

2720

سلام.بچه هامن دوروزه دردتخمدان راست دارم یجوریه دست ک میزنم حسش میکنم مث برامدگیه گرده البتهpcoهم هستم داروهم مصرف میکنم قرص گلوکوفاژو باستون دردم طوری نیس ک نتونم تحمل کنم قابل تحمله اما میترسم مشکلی باشه 4ماهه اقدامم روز25سیکلم بنظزشمامشکل چیه خواهش میکنم کمکم کنید؟👋👋

سلام من 5دی پریود شدم که 10 دی خوب شدم از روز پنجم شروع به خوردن کلومفین کردم تا 5روز ،روزی2 تا بعدش 4تا استروما خوردم-الان تقریبا 18روز از اولین روزی که قرص کلومفین خوردم میگذره  تخمدان سمت راستم تیر میکشه آیا امکانش هست باردارباشم یا اینا درد آزاد شدن تخمکه -با توجه به سیکل 25روزه به نظر خودم بین 15ام تا 21ام وقت تخمکگذاریم بود -وتو همین تاریخ نزدیکی داشتم -الان خیلی منتظرم دیگه خسته شدم  شوهرم خسته میشه از رابطه هر روز چیکار کنم 

مهربان🌹 2سال و 10ماه ازداوج🌹 1سال اقدام برا نی نی-🌻خدایا شکرت از اینکه قراره منم مادر بشم🌻ان شاالله 
2714
نه عزیزم. در حال اقدام نیستم. روز 14 سیکلم هست. مهر آفرین جان اگه می خوای ارتباطش بدی به تخمک گذاری، ...

سلام عزیزم من این سوالی ک پرسیدی همینجوریم تخمدان سمت راستم وحشتناک درد میکنه امروز روز چار پریودی ام  رفتی دکتر چی شد. ممنونم