2726
عنوان

همه چیز در مورد استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 1984574 بازدید | 25326 پست

اصلا نگران یادگیری زبان ترکی نباشید. شما در موسسه  زبان GMT در کنار مدرسان با تجربه و حرفه ای، با سرعت و لذت به زبان ترکی استانبولی تسلط پیدا می کنید.پس آموزشهای آنلاین و حضوری GMT  را از دست ندهید.https://gmt-academy.com/istanbul-turkish-language-thermal-classes/ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام لطفاً در سفر استانبول به آژانس کلاهبردار تیسفون تراول استانبول اطمینان نکنید. حتما دوستانی که استانبول سفر رفتن باتور اسم این حقه بازها رو شنیدن. اینا مجری اکثر تورهای گشت شهری استانبولن و هتلها و ... در اصل اینا رزرو میکنن و آژانسهای ایران با واسطه اینا برای ما هتل میگیرن.بابت یه تور داخل شهر پول بهشون دادیم و ۶۰ دلار بقیه پول ما رو گفت الان ندارم بهتون بدم .بعدش قرار شد تور فردا رو که میریم بقیه پول ما رو پس بده یا ما تور جدیدی ثبت نام کنیم و گفت فردا لیدر خودم هستم و روز آخر هم خودم میام .فردا لیدر عوض شد و گفت باید از خودش پس بگیرین خودش هم دیگه جواب ما رو نداد روز آخر هم شخص دیگری برای ترانسفر ما به فرودگاه آمد و گفت نگران نباشید شماره کلرت بدین به حساب ایران کارت به کارت میشه و دیگه هم جواب ندادن . با پشتیبانی آژانس هم که تماس گرفتیم از لیدر شون حمایت کرد و ما متهم شدیم که چرا در استانبول بودیم چیزی نگفتیم در صورتیکه لیدر اصلا پاسخگو نبود ‌. خلاصه دوستان استانبول رفتین از تیسفون یا هر ِژانس ایرانی دیگه تور نگیرید هم قیمتهاشون فضایی و هم آخر هم به عناوینی پول شما رو می خورن خودتون با گوگل مپ و نقشه مترو استانبول و کشتی های عمومی اسکله ها راحت می تونید همه جا برید و اتلاف وقت هم ندارین.

2728

سلام من یه سوال دارم 

میشه از ترکیه لوازم زناشویی یدونه واسه مصرف خودت بیاری؟ از این ویبراتور ها یا چیزای دیگه 

اینجا میفروشند ولی خیلی گرونه کسی تجربه خرید داشته؟ تو فرودگاه میزارن بیاریش؟ ازت نمیگیرنش؟

شما کلا اونجا زندگی می کنید ؟ در مورد آنکارا هم اطلاعات دارید ؟ میشه در مورد آنکارا هم پست بذارید ؟ ممنون میشم 

خدایا شکرت که همیشه هوامو داری خدایا ممنونم ازت که عشقمو بهم دادی سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار هرکی گفت مدرک تحصیلی مهم نیست دانشگاه مهم نیست سطح خانوادگی و فرهنگ مهم نیست بزنید تو دهنش جهان بینی آدم ها و شخصیت شون در خانواده و محل تحصیل و کار شکل می گیره ! آینده ی آدم ها شخصیت آدم ها همین است ! تحصیلات و لول خانوادگی فقط برای کسایی مهم نیست که ندارنش، فقط کسایی میگن تحصیلات شعور نمیاره که تحصیلات ندارن ! تحصیلات با خودش جهان بینی و بینش و شعور میاره ! اگر می بینید که یکی تحصیلات داره و بیشعور هست به این دلیله که قبل تحصیلاتش خیلی بیشعوررررتر بوده و الان بیشعور هست 
21-تفریحی : /بام استانبول: از امینونو برو بلیط 12 لیر هست. اول باید بری سلطان ایوب از اونجا با یه ت ...

خیلی عالی بود ، من میخوام یه سفر برم استانبول و حرفای شما خیلی کمکم کرد ...اگه لازم بود بعدا ازتون راهنمایی میگیرم