2733
2739
عنوان

*تا مادر شدن راهی نمانده ...*{تاپیک 6 خانمای تنبلی تخمدان (pco) }

| مشاهده متن کامل بحث + 119958 بازدید | 21557 پست
سلام عزیزم، ممنون خوبم شما چطوری؟ نه بابا بادار نشدم، تازه ماه قبل م  یه مشکل بدی برام پیش اومد ...

آره بسپربه خودش خداروشکرکه مشکلت پرطرف شد

شازده کوچولو پرسید:کی اوضاع بهتر میشه؟روباه گفت:ازوقتی که بفهمی همه چیز به خودت بستگی داره!
نی نی های تاپیک....... نفس خانم ........نی نی گلبرگ جون حسنا خانم......نی نی هانی جون اینور خان ...

سلام دوستان یه سوال داشتم 

من چن سالیه تنبلی تخمدان دارم دارو.مدروکسی پروژسترون استفاده میکردم یه چن ماهی میشه ک اقدام کردم دارو های شیمیایی رو.گذاشتم کنار الان دارم سنتی استفاده میکنم متاسفانه هیچ نتیجه نگرفتم از وقتی ک شروع ب خوردن دارو گیاهی کردم پریود قطع شده چن ماهه پریود نمیشم دکتر طب سنتیم فقد میگه مصرف کن پریت باز میشه هنوز ک هنوز پنج ماهه خبری نیس تخمک گذاری هم انجام نشده ک بخام باردار شم بنظرتون همون راه شیمیایی رو.ادامه بدم؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان من ۳۵ سالمه و ۵سال اقدامم سال اول طبیعی اقدام کردم ولی باردارنشدم دکتررفتم ازمایش همسرم سالم خودم تنبلی تخمدان حفیف داشتم هرماه پریود میشم ولی یه مقدارکمی تاخیرداره ،۳بار ای یو ای کردم ولی باردارنشدم یکبارای وی اف کردم باردارنشدم عکس رنگی هم گرفتم مشکلی نداشتم دیگه بهم گفتن عمل لاپاروسکوپی و هیستروسکوپی شاید درمان باشه...ازتون کمک میخوام و سوال دارم دوستانی که این عملو انجام دادن ایا بعد عمل دردش زیاده؟ و اینکه بعد چه مدت بعد عمل باردار شدین؟

یه چیزی ذهنمومشغول کرده یه خانمی بهم گفت عمل ذخیره تخمدان رو کم میکنه و اینکه بعد چندسال بعدازعمل  تنبلی تخمدان دوباره برمیگرده آیا اینا صحت داره؟

جان مادر نمی آیی؟؟..چین های پیشانی مادر هنوز به تعداد دلخواهت نرسیده که نمی آیی؟؟...راستی مادر، جایت خوب است؟...دلت برای نوازش های مادرانه ام تنگ نیست که نمی آیی؟؟...یا اینکه منتظر شرایط بهتری تا وقتی میایی همه چیز باشد و تو کم نداشته باشی؟؟...عشقِ مادر،خانه ام سوت و کور است نمی آیی؟...زبانم قاصر است نمی آیی؟..نازنین فرشته مادر،خدا در نزدیکی توست؟..اگر دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بودی خدا را حس کردی،بگو مادرم منتظر من است،اجازه بگیر و به درونم بیا...😔