2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
انشالاه این هفته های بقیه هم خوب باشه.و زاینان خوب و راحتی داشته باشی.اره دیگه درد تداره من یه بار معاینه شدم قبل بارداری که دردن نبومد فقز خجالت میکشیدم.البته دکترم عااالی بود.
2740
یعنی تا حالا معاینه نشدین؟ تست پاپ اسمیر ندادین؟ یا نخواهین شد حتمن خدایی نکرده باید برای مریضی معاینه شد چی میشه ی بارم برای خوشی معاینه شد درد انچنانی نداره بسته به دکتره اگر قبلش استخر باشید یا دوش گرفته باشید کمتر متوجه میشید چیز وحشتناکی نیست
ما خانم ها عادت های جالبی داریم، برای اپیلاسیون و زیبایی همه جوره پایه ایم به زایمان میرسه دوست نداریم کسی نقاط خصوصیمون رو ببینه و نکته باحالش اینه حالت اضطرار داشتن خیلی فرق داره یوبا اینکه با پای خودمون بریم شرایط زایمان اضطراره و اینجور مسایل رو خیلی متوجه نمیشیم ولی بقیه موارد رو در شرایط عادی هستیم و متوجه میشیم نمیدونم چرا بهانه میارن برخی خانم ها

.

بسم االه الرحمن الرحیم                                 الهامم26 سالمه.خدایا شکرت فقط همین.. انشاالله به حق مهدی فاطمه همه کسایی که فرزند میخوان خدا نصیبشون کنه.(الهی آمین)😙😙😙