2737
2734
سلام من توی ازمایشام مقدار پروتین c:52 در صورتی که رنجش بین 70 تا 130 حالا این نشون دهنده چی هست؟پروتین s عددش خوبه لطفا اگه بلدید راهنماییم کنید
من منتظر یه فرشته کوچولو هستم خدایا زودتر بهم بده ممنونم
سلام دوستان منم امروز سقط کردم علتش رو هم نمیدونم چند روزی بود که لکه بینی و کنی خونریزی داشتم در هفته ششم و دیشب هم رفتم سونو واژینال و همه چی خوب بود اما امروز صبح دل درد داشتم و وقتی رفتم دستشویی یکهو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خانوما من این ماه لتروزول خوردم ولی دکترم بهم امپولی نداد همراهش درکما تاسف بعد یه هفته تاخیر از منفی شد و رفتم سونو کیست چهار سانتی شده بود موندم دکترم و عوض کنم یا نه بنظرتون چیکار کنم
خدایا می دانم که هرگز تنهایم نمی گذاری...
2731
سلام زی زی منم چی چی منم 3بارتو هفته های4و5سقط داشتم آزمایشایی را که دادم مشکلی نداشتم درحال مصرف آسپرین واسیدفولیکم اگه خدا بخواد این ماه میرم اقدام
خدایا تنها امیدم تویی فقط این بار منو ناامید نکن خدایا امیدوروشنایی را به قلب وخونه من رابده به امید روزی که من بیام تو این سایت وبه کاربران امیدبدم که بچه ها نگران نباشید منم بعد کلی ....الان یه نی نی ملوس دارم فداش بشم خدارا واسه این هدیه آسمانیش صدهزارمرتبه شکر