2733
2734
عنوان

اصفهانی های عزیز بیاین در مورد مدارس شهر اصفهان تبادل نظر کنیم (:

| مشاهده متن کامل بحث + 13406 بازدید | 29 پست
امام محمدباقر هم برای مصاحبه بردمش قبول شد ولی چون نزدیکی راه هم یکی از ملاکهام بود نرفتم ثبت نام
میتوانم دنیا را یک دستی فتح کنم! ... به شرطی که دست دیگرم را تو گرفته باشی...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا تاپیک من حذف شده! دوستان کسی شماره پیش دبستانی دانا خانه اصفهان رو داره؟
هان ای کوه بلند، ای سراپا همه پند، از تو این تجربه آ موخته ام که نلرزد تنم ازغرش ارابه سنگین زمان، کاه بودن ننگ است، کوه می باید بود.
سلام دوستان پیش دبستان نوید در پل غدیر از لحاظ کیفیت آموزشی خوب برنامه آموزشی متنوع کلاس های خلاقیتش خوب حتی کلاس های زبان در طول سال تحصیلی داره که بنابر سطح فرزندتون.. تنها ایرادش جمعیت زیاد !!
2742

من سال قبل بچه ام را گذاشتم پیش دبستانی مهرآرا توی خانه اصفهان واقعا راضی بودم. من خیلی حساس هستم همه جا را رفتم دیدم ولی خداییش به نظرم ایجا از همه بهتره هم تمیز و با کلاس بودن هم از نظر آموزش و مشاوره خیلی کارای مفیدی انجام میدادن. مرتب جلسات مشاوره واسه خانواده ها میذاشتن و خود بچه هارا هم دکتر معاینه میکرد و خلاصه عالی بود. بچه من خیلی اونجا را دوست داشت و خیلی چیزا را یاد گرفت. 

2738
جابر بهارستان کاوه چمران؟ نبود؟؟

سلام، آیا تو محدوده ای که گفتید دبستان غیرانتفاعی عالی پیدا کردین؟ من پسرم پایه اول میخواد بره نمیدونم کدوم مدرسه خوبه؟ هم آموزش محور و هم خلاقیت محور. در حد اعتدال. با کادر خوش برخورد مخصوصا معلم پایه اولش

2706