2737
2734
عنوان

دوستان کسی بوده که یکی از چند جنینش رو بردارن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5834 بازدید | 44 پست
سلام قاصدک جون من ٥ شنبه ریداکت کردم ، خودش اصلا سخت نبود شکمم را بیحس کردن و بعد هم یک سوزن وارد کردن و به جنین مایعی تزریق کردن کلا ١٠ دقیقه طول کشید ولی بعدش دکتر گفت تا ١٠ روز استراحت مطلق داد و این چند روزه استرس دارم چون مدام دل درد دارم و میترسم که خطر داشته باشه به امید خدا هفته دیگه باید برم سونو دعا کنید اون دو تا نی نی هام خوب باشن
گاهی گمان نمیکنی و میشود گاهی نمیشود که نمیشود. گاهی هزار دعا بی اجابت است گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود. گاهی گدای گدایی و بخت با تو نیست گاهی تمام شهر گدای تو میشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
قاصدک جان با دارو سه قلو.باردار شدی؟ یا طبیعی؟ اونایی که طبیعی هستند خیلی،راحت تا آخرش پیش،میرن و سه قلو ها میان بغلشون ما تو خانواده داریم دوستم هم سه قلو بارداره،شدم با یه دوره قرص آخر 7 ماه به دنیا اومدن الان هم کلاس سوم ابتدایی هستن
یا الله یا محمد یا علی یا فاطمه یا صاحب الزمان ادرکنی و لا تهلکنی
والا من تجربه نداشتم ولی تو سایت خوندم.... نمیدونمم به چه دلیل طرف 4 قلو باردار بلو خواسته 2تا شو از بین ببره نمیدونم میمیرن نمیفتن یا چی ...اونیکی ها هم عفونت میگیرن تو 5 ماهگی از دست میده.. حتما پیش یه دکتر خوب بره.....
قاصدک جون منم میکرو کردم نظر دکترت را بپرس ، دکتر من بیشتر نظرش این بود که دربیارم راستش منم خیلی دودل بودم الانم هنوز نمیدونم کار درستی کردم یا نه ولی من جوانب احساسیش را گزاشتم کنار و طبق نظر دکترا متوجه شدم که خطر بارداری سه قلویی بیشتر از ریداکت کردن ، ببین خطر سقط و از دست دادن بچه دیگه با خداست من اینو قبول دارم که اگه خدا بخواد نگه میداره همینطور که اونایی که طبیعی باردار میشن و یک قلو ولی بیخودی بچشونو از دست میدن ولی من که میکرو کردم دلم نمیخوایت ریسک کنم ، در هر صورت تصمیم سختیه که در نهایت خودت باید بگیری ولی خوب نظر دکتر هم خیلی مهمه من دکترم گفت اگه بخوای ٣ تاشونو نگه داری باید ریسک کنی که شاید به یکیشم نرسی راستی دکترت کیه؟؟
گاهی گمان نمیکنی و میشود گاهی نمیشود که نمیشود. گاهی هزار دعا بی اجابت است گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود. گاهی گدای گدایی و بخت با تو نیست گاهی تمام شهر گدای تو میشود
2738
بهارین جون من هم چهار قلو باردار بودم که دو تاشو ریداکت کردم.خیلی وحشتناک بود.هیچوقت فراموش نمیکنم.منو بی حس نکردن.کاش هیچوقت این کارو نمیکردم.فکر میکنم علت زایمان زودرسم همین دستکاری بود
خدایا میشه دوقلوهامو پس بدی؟؟؟؟ من منتظرم
بهارین جون منم الان توی شرایط دوست تو هستم ، دکتر من طرازی هست و ٥ شنبه وقت ریداکت دارم با دکتر معین ...

عزیزم شماریداکت کردین؟

بقیه بچه هاتون سالم موندن؟

خدایابه امیدخودت🌺
2706