2733
2734
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4321942 بازدید | 117656 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خانوما توروخدا بیاین کمک من هجده روزه که قرص وروژست(ضدبارداری) رو قطع کردم هنوز پریود نشدم ،کیست و تنبلی تخمدان ندارم ،بعده قطع کردن قرص فرداش و چند روز بدش اقدام ب بارداری داشتم ،ی مدت شک کردم ک شاید باردارم بی بی چک زدم دوبار منفی بود ،کمر دردو درد پریود دو هفتس داشتم از زمان قطع قرص ولی الان فقط کمرم درد میکنه و ی کوچولو رحمم ،دکتر وقت کردم برا ماه بعد نهم ،چیکار کنم چی بخورم ک پریود بشم 😭

سلام خانوما وقتتون بخیر

از دوهفته پیش شکمم و پهلوهام درد میگیرن و یه حالت گرفتگی ای دارم نفخ هم دارم زیاد تا حالا اینجور نبودم دمای بدنم هم خودم داغ وآتیشم ولی دست و پاهام سردن تکرر ادرار هم دارم

بعد اینکه من پریم نامنظمه مثلا دوماه پیش ۱۰شدم ماه گذشته۲۶ 

بنظرتون احتمال بارداری هست؟

2738

دوستان ماه دومه تو اقدامیم.برای منم دعا کنید که اگر به خیر و صلاحمونه،خدا بهمون بده. کیست شکلاتی،پلیپ ،چسبندگی تو لگن دارم .قرص لتروزول و سوزن هاش سی جی زدم و بعد اقدام قرص ضد سقط میخورم.تازه یکشنبه اقدام کردیم و الان جمعه هست یعنی تقریبا ۴ روز میشه.از دوشنبه قرص ضد سقط دوفامد میخورم.روز اول خوردن دونالد ترشحاتم زیاد شد حتی احساسش میکردم که ازم یه مایعی... خارج میشه ولی نوار که گذاشتم دیدم سفید و زرد و بی‌رنگ بود.حتی یه چیزایی تو ادرارم میدیدم مثل تکه های کوچک سفید رنگ دیگه قطع شد.همش تو فکرم باردارم یا نه؟