2733
2739
عنوان

مامانا بعد از سایز 6 دیگه پوشک بزرگتری نیست،پس من چیکار کنم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1596 بازدید | 72 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
عزیزم صد در صد نحوه بستنت اشتباهه. من دخترم 12 کیلو هست شماره 4 اندازه اش هست. این پوشک ها سایزشون استانداره همه جا. یعنی من سایز 4 هر مارکی که میخرم اندازه هست. یه جای پوشک کردند اشکال داره
از هر دست بدی از همون دست میگیری،
فروش فوق العاده پوشک بجه با قمت مناسب Prima : 40000 Can bebe : 37000 Molfix : 24800 Confy : 27000 Hagis : 38000 Evy baby : 45000 ارتباط تل گرامی :09153036451 ـدرس فروشگاهم تو امضا هست
مشهدی ها مشهدی ها مشهدی ها مشهدی ها مشهدی ها مشهدی ها مشهدی ها مشهدی ها مشهدی ها مشهدی ها *********************************************************************************************************** فروشگاه اینترنتی با مرکزیت مشهد http://bazar90.ir اگه کار یا هنری دارین که میخواین ارائه بدین میتونین تماس بگیرین یا ایمیل بزنین تو این فروشگاه محصولاتی نظیر پوشک بچه - ترمه - بدلیجات - سفارش کیک و غذای خانگی - قابلمه -کارهای هنری و .... وجود داره