2733
2734
پریا من تاپیکای دیگه بودم فکر نمیکردم کسی بیاد تو رو خدا قهر نکن ما همه از خدامون دوباره دور هم جمع بشیم تاپیک جدید هم فکر خوبیه من موافقم
اللهم صلی علیٰ علیِ بْنِ موسَی الرِضَا المرتضیٰ الاِمامِ اتَّقیِ النَّقی و حُجَّتکَ عَلیٰ مَنْ فَوقِ الاَرض و مَن تَحتَ الثَّریٰ الصِّدیقِ الشَّهید صَلاةً کَثیرةً تامَّةً زاکیةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفاً کَأَفْضَلَ ما صَلَّیْتَ عَلیٰ أَحَدٍ مِن اَوْلیائِک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
سلااااااام.ببین کیو دیدم بعده این همه مدت.نرگسی دیوووونه کجاااایی تواخه؟خووبی؟خوشی؟پسرداشتی نه؟بزرگ شده؟خییییلی خوشحالم بالاخره اسم یه اشنارودیدم.البته سمانه رو هم دیدم ولی باهم حرف نزدیم وبراش پیام نوشتم.امیدوارم همه هرجاهستن خوب وخوش باشن
الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
سلام خوبین یادش بخیر تو این تاپیک چه روزایی گذروندیم خداروشکر خیلیا مامان شدن اما من هنوز نشدم و محتاج دعاهای تک تکتونم کاش دوباره دورهم جمع بشیم تو تل بهتره راحتتر همو پیدامیکنیم اگه گروه زدین خبرم کنید 😍😚 الهی هرجا هستین خوب و خوش باشید در پناه حق

سلاممم 

واييي بالاخره بعد مدت ها تونستم وارد سايت بشم 

يادشش بخيررر اين تاپيك و زده بودمممم

😅😅😅اميدوارم همه دوستاي قديمي هر جا هستيد شادو سلامت باشيد در كنار كوچولوهاي نازتون💋💋

پسرم ♥️نفس مامان♥️
سلاممم  واييي بالاخره بعد مدت ها تونستم وارد سايت بشم  يادشش بخيررر اين تاپيك و زده بودم ...

سلام زیبا جون حالت خوبه من سال 92 تو تاپیک منتظرای بچه گوگولی بودم.خیلی به یادت بودم.ایشالا که مامان شدی دیگه؟