2737
2739
عنوان

رزیم لاغری در دوران شیردهی

| مشاهده متن کامل بحث + 49824 بازدید | 47 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزان

من تجربه شخصی خودمو میگم

رژیم گرفتن در دوران شیردهی نه تنها به مادر بلکه به بچه هم اسیب های زیادی میزنه.اگر دقت کنین بیشتر زنای ما از 60 به بعد پوکی استخوان دارن.منم مثل شما دوست دارم لاغر بشم خوش هیکل بشم.اما فکر نکنید همه چیز یعنی لاغر شدن.الان بدن ما داره به 2 نفر رسیدگی میکنه.یکی خودمون یکی کوچولومون.من نمیگم هرچی به دستتون رسید بخورید.نه.بلکه اگر مفید و سالم بخورید و استرس لاغر شدن نداشته باشید به مرور لاغر میشید.این دکتری که تن ماهی گفته بخورید، میدونین چه قدر افتضاح این تن ها تهیه میشن ؟؟؟ و بعد میرن تو معده شما و عصاره و نمک و روغن و ...توی بدن بچه تون.یادتون باشه شما یه مادر هستین که هر نوع کمبود غذایی میتونه روی اینده طفل تون اثر بذاره.اگر برنج نخورید یا کمتر از میزان لازم بخورید دچار ریزش مو و استرس و ...میشید.من خودم 10 کیلو اضافه وزن دارم.از کسی هم خودمو پنهان نمیکنم.چون کار بدی نکردم.هروقت دخترمو نگاه میکنم لذت میبرم از مادر شدنم و تصمیم دارم بعده اتمام دوران شیردهی دخترم رژیم به همراه ورزش شروع کنم چون خودمم مربی شنام.از لادن عزیزم ممنون بابت نوشته هاش.به امید روزی که همه تون به هیکل مورد علاقه تون  برسید بدون اینکه اسیبی به بدنتون وارد بشه.براتون هم نظر و حرف دیگران و کنایه هاشون مهم نباشه