2752
2734
عنوان

مایع آمینیوتیک زیاد، وزن بالای جنین و استرس دادن های دکترم

| مشاهده متن کامل بحث + 11748 بازدید | 45 پست
ن عزیزم فقط تپلی بود 😊 ۳۸ هفته با سزارین ب دنیا امد والا ۱ هفته دیگه هم میموند الانم ماشالله تپلی و ...

خب خداروشکر من خیلی میترسم ک نکنه مشکلی داره تا زایمان کنم ببینمش روزی هزار بار میمیرمو زنده میشم توکلم بخداست شمام دعام کن بچم سالم باشه ۳۱ خرداد دنیا میاد عشقم😍😍😍

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷
ن عزیزم فقط تپلی بود 😊 ۳۸ هفته با سزارین ب دنیا امد والا ۱ هفته دیگه هم میموند الانم ماشالله تپلی و ...

ی سوال دیگه از چندهفته ابش زیاد شد؟؟؟

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب خداروشکر من خیلی میترسم ک نکنه مشکلی داره تا زایمان کنم ببینمش روزی هزار بار میمیرمو زنده میشم تو ...

نگران تباش اصلا چیزی نمیشه فقط راه رفتن برلت سخت میشه تا میتونی استراحت کن سر پا نوایس پله ک اصلا و ابدا الان هم ک ۸ ماهش سرش تو لگن سوار ماشین نشو فشار بهش میاد ب امید خدا سلامت بعلش میکنی 🙏🙏🙏

بی دردا خوابیدن نامردا خوابیدن اما تو بیداری خوزستان خوزستان خوزستان
ی سوال دیگه از چندهفته ابش زیاد شد؟؟؟

من ۳۱ هفته ستو دادم قبل اون انومالی بود ک طبیعی بود...من نمک و شیرینی حات کلا حذف کردم اب کمتر میخوردم فقط تشنگی زیاد چون قبلش تند تند تشنه میشدم  اینا رعایت کردم ۴ هفته بعد شد ۱۹ کمتر شد شما هم رعایت کن انشالله کم میشه ..اب ک زیاد باشه بچه ک ب دنیا میاد تر تمیز خیلی  معمولا وزن شون هم بالاس 

شیرینی هم کم کن چون میگن باعث میشه مایع امونیاک شیرین بشه بچه تند تند اب بخوره ادرار کنه

2731
من ۳۱ هفته ستو دادم قبل اون انومالی بود ک طبیعی بود...من نمک و شیرینی حات کلا حذف کردم اب کمتر میخور ...

واسه من از انومالی تا الان ۱۸ بوده و تغییری نکرده یعنی کم و زیاد نشده استراحت نسبی ام الانم چندهفتس خاهرم اومده پیشم دیگه هیچ کاری نمیکنم فقط میشینم و یکم راه میرم تو خونه .شیرینی ک اصلااا نمیخورم اتفاقا نمک خیلیییی کم ولی تیروییدم یدفعه کمکار شد دکترم گفت شاید ازونه ولی تیروئیدم نرمال شد ابش همچنان همونقده میترسم مشکلی باشه اخه سونو گفت مشکلیم باشه تو سونو معلوم نمیشه😞😞😞تا هفته ۳۶ باید حسابی استراحت کنم ولی شکمم بزرگ نیستا نسبت ب هفتمم حتی کوچیگه . خب خوبه تپلی باشه اتفاقا😆😆😆اب هم من خیلییییی میخوردم قبل انومالی باور کن اون زیادش کرد ولی کمم نشد دیگه ابمو کم کردم 

واسه من از انومالی تا الان ۱۸ بوده و تغییری نکرده یعنی کم و زیاد نشده استراحت نسبی ام الانم چندهفتس ...

من قبل بارداری کمکاری داشتم و بعد بارداری ماه ب ماه چک میشدم از تیروید نیست از اب خوردن زیاد و شیرینی جات من  وحشتناک تشنه بودم همش آب میخوردم فک کنم برا اون باشه ۱۸ ک زیاد نیست نگران نباش بچه ک بزرگ بشه حجم بیشتر میبره ب مرور کمتر میشه 

من قبل بارداری کمکاری داشتم و بعد بارداری ماه ب ماه چک میشدم از تیروید نیست از اب خوردن زیاد و شیرین ...

ارره منم یادمه قبل انومالی خیلیییی اب میخوزدم کلا توالت بودم اصلا دیگه اب نیخوزدم دلم درد میگرفت دراین حد اب میخوزدما😑😑بعد ک کمش کزدم ولی اون مقدار کم نشد و زیادم نشد همونجور موند😞😞😞انشالله سالم و سلامت دنیا بیاد من ازین نگرانی دق کردم

ارره منم یادمه قبل انومالی خیلیییی اب میخوزدم کلا توالت بودم اصلا دیگه اب نیخوزدم دلم درد میگرفت درا ...

انشالله ک ب سلامتی ب دنیا میاد منم دقیقا هرکی میگفت ویارت چیه میگفتم اب😁 شاید ۲۰ لیوان اب میخوردم خیلی مزه میداد در حالت عادی ۴ لیوان هم نمیخورم  عددش دیگه بالا نمیره بچه هم بزرگتر میشه حجم بیشتر کیسه و میگیره 

انشالله ک ب سلامتی ب دنیا میاد منم دقیقا هرکی میگفت ویارت چیه میگفتم اب😁 شاید ۲۰ لیوان اب میخوردم خ ...

یعنی مشکلی نداره؟؟دعا کن واسه نی نیم بسلامت و ب موقع بدنیا بیاد برای خودم ارامشم دعا کن 

😍😍😘😘

ارره منم یادمه قبل انومالی خیلیییی اب میخوزدم کلا توالت بودم اصلا دیگه اب نیخوزدم دلم درد میگرفت درا ...

اب زیاد خوردن کیسه اب و بزرگ میکنه ولی نگران نباش حتما به موقع به دنیا میاد 🙏🙏

اب زیاد خوردن کیسه اب و بزرگ میکنه ولی نگران نباش حتما به موقع به دنیا میاد 🙏🙏

انشالله انشالله خدا از دهنت بشنوه 😍😍😘😘دعا کن

بابا دکترا همش الکی آدمو میترسونن و میفرستن صد جور سونوگرافی....من که بعد ب دنیا اومدن بچه ام تازه متوجه شدم اشتباه سونوگرافی بوده ک تو هفته ۳۵ دور سر بچمو ۳۹ نشون داد و کلی تو خرج و دردسرم انداختن اونم سونوگرافی معروف مرکز سقط مکرر ابن سینا...!!! ۳۸ هفته با دور سر ۳۵ و وزن ۳۳۰۰ دنیا اومد....