2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام سحرجون نگران نباش ان شاالله بزودی حال مادرت خوب میشه عزیزم من ی دکتر خیلیییییییی خوب میشناسم تا حالا صدها خانم تو مطبش دیدم ک مشکل مادر شماررو داشتن و از همه جا نامید شده بودن دکترها نظرشون فقط خارج کردن رحم بوده ولی همشون خداروشکر اول ب لطف خدا و بعد با داروهای خانم دکتر تهرانی همه درمان شدن و مشکلشون برطرف شده عزیزم حتما ی سر برن پیشش کارش حرف نداره تشخیصش عالیییییییه تلفن مطب دکتر نسرین تهرانی 55375157 پنجشنبه ها از ساعت 9_11صبح تلفنی نوبت میده
الهی و ربی من لی غیرک
2728
ایشالله مشکلت حل میشه نگران نباش اصلا فقط تلاشتو بکن.. بچه ها بیاین بهترین دکترها که مشکل مادر منو بتونه درمان کنه معرفی کنین تو اطرافیانتونم داشتین بگین
زندگی معنی پیچیده ای ندارد،همینکه تو باشی ،این تمام زندگی است
2738
عزیزم دکتر مهناز اشرفی هم دکتر خیلی خوبیه تو این زمینه فقط زنگ زدی بگو وضعیتش وخیمه اصرار کنی نوبت زودترم میتونی بگیری خیلی با اخلاق ومومنه کلی براش وقت میذاره راست کارشه سرچ کن تو اینترنت شماره وآدرسش میاد.
اصلا این حرفو که به دکترت اعتماد کن رو گوش نده حتما با چند دکتر خوب مشورت کن بعد تصمیم بگیر چند دکتر به خواهرم گفتن باید رحمتو دربیاری یه دکتر خوب آخر سر با دارو مشکل خواهرمو حل کرد ایشالا بزودی شفا پیدا کنه
عزیزم دکترش کی بود؟اینجا میخام بهترین دکترها رو معرفی کنین.و تجربه تون رو از مشکل رو بگین
زندگی معنی پیچیده ای ندارد،همینکه تو باشی ،این تمام زندگی است
دکترش شهرستانه ولی من برا ناباروریم پیش اشرفی رفتم منشی گفت اونایی که خونریزی ناشی از فیبرم وکیست دارن تو اولویتن.یکی از بچه های تایپیک فیبرم پیشش رفته بود خیلی راضی بود
میگم سحرجان مردشور این دکترا ببرن که حال منم با قرص الدی خرابتر کرده و باوجود اینکه کیست تخمدان کوچکتر نشده 8در 9سانت افزایش پیدا کرده 😢😢😢 یعنی من سواد این دکترها رو ....بجز قرص شیمیایی کار دیگه ای نمیتونن بکنن و فقط جراحی پیشنهاد میدن الان بزور دارم ویتاگنوس مصرف میکنم که خدا کنه تاثیری داشته باشه تورو خدا برای منم دعا کنید من اعصاب جراحی ندارم 😢😢😢😢
2706