2733
2739
آنچه که در جلسه دوم خواستگاری دختر و پسر باید در موردش حرف بزنن 1. سوالات که از هم دارن 2. معرفی دقیق خودشون 3. شرایط و خواسته هاشون 4.معرفی دقیق خانواده هاشون
میشه برا حاجت روایی منم یه صلوات مهمونم کنید؟؟
بعد دریا جون من به واسطه شغلم وضع مالی خودم خدارا شکر بد نیست البته در ظاهر خوب میزنه ها در اصل چندان هم عالی نیست یه موردی که بعضی مردا واقعا به خاطر اون پیشنهاد میدادن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با این حرفت که حتما پسر باید بره سربازی مخالفم.نمونش برادر خودم رفت سربازی چی شد ادم شد نه. و این که د رمورد حقوقت براش کامل توضیح بده بگو حقوق من جداست .و نفقه ای مرد به زنش میده جداست.
2728
آنچه که در جلسه دوم خواستگاری خانواده ها باید در موردش حرف بزنن 1. دلیل و نحوه انتخاب دختر از طرف خانواده پسر * از کجا با دختر ما آشنا شدید ؟ چطوری ما رو پیدا کردین ؟ چطوری به این نتیجه رسیدن بیاین خواستگاری ؟چی شد که ما رو انتخاب کردین ؟ خیلی مهمه که چرا دست روی خانواده ما گذاشتین ؟ مثلا وقتی میگن که دیدیم خیلی مذهبی هستین پس معلوم میشه که صرفا بخاطر دختر نیومدن 2. طرح ابهامات و سوالات باقی مانده از جلسه یک *ذهنیت هایی در جلسه یک بوجود اومده که اون لحظه نمیتونیم مطرح کنیم چون ممکنه به اشتباه به اون ذهنیت رسیده باشیم ، پس یه سری ابهامات هست در جلسه اول که ممکنه پاسخش در جیب خانواده خودمون باشه و با مطرح کردن به نتیجه برسیم ولی اون مواردی رو که واسمون ابهام باشه و به نتیجه نرسیدیم یا تناقضی توی حرفا بود و واسمون سوال پیش اومد اینا رو در جلسه دوم مطرح میکینم مثلا مورد مشاوره داشتیم که پسر در خواستگاری گفته دانشجوی دکترا هستم و بعد توی تحقیقات مشخص شده که دیپلم هم نداشته یه موقع یه ادعایی کردن که بنظرمون صحیح نمیاد و توی جلسه دوم اون موضوع رو دقیق مطرح می کنیم 3. نحوه عملی کرده وعده ها *به هر حال یه وعده هایی دادن باید بدونیم که چطوری این وعده ها میخواد عملی بشه وعده دادن که کاری نداره ، باید نحو هتحقق وعده ها رو بدونیم مثلا اگه در جلسه اول در مورد مسکن پرسیدیم و خانواده پسر گفتن درست میشه باید در جلسه دوم در مورد نحوه درست شدنش سوال کنیم
2738
دلیل و نحوه انتخاب دختر از طرف خانواده پسر این را خودشون توضیح دادن و محیط کار منو دیدن و از رفتارم خوششون اومد اما راست میگی باید دقیقا ببینم از چه رفتاری از طرف من خوششون اومده ااین نکته اساسی بود
من باید برم شب ساعت 11 میام اگه بودی که هیچ اگه نه که من یه سری سوالات دکتر فرهنگ دارم در مورد سوالات خواستگاری برات میزارم بخون البته تو فایلش که گوش بدی همش هست. فعلا بای سارا جان استرس نداشته باشه خدا بزرگه