2733
2734
عنوان

عقد آسمانی،ازدواج با پسرعمو...

| مشاهده متن کامل بحث + 17158 بازدید | 145 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما از سال 73 تا 81 همدیگرو دوست داشتیم و باهم بودیم خانواده ام قبول نکردن هرکدام رفتیم پی زندگیمون اما همون حصرت نرسیدن همیشه تو دلمون وقتی ازهم جدا شدیم همیشه دعا میکردم دیگه هیچ وقت نبینمش اما...
خداوندا مرا آن ده که آن به
2728
شش سال پیش بطور خیلی اتفاقی یک روز صبح که داشتم میرفتم سرکار در حالی که سه ماهه باردار بودم من که همیشه مسیرمو تا دم در اداره با ماشین میرفتم اون روز خیلی اتفاقی..
شش سال پیش بطور خیلی اتفاقی یک روز صبح که داشتم میرفتم سرکار در حالی که سه ماهه باردار بودم من که همیشه مسیرمو تا دم در اداره با ماشین میرفتم اون روز خیلی اتفاقی.. پیاده رفتم دیدم یه ماشین داره بهم بوق میزنه توجه نکردم چون فکر میکردم مزاحمه [smiley]s/sm_
دیدم صدام کرد نگاهش که کردم میخواستم سکته کنم تمتم دنیا دور سرم چرخید به درخواست او سوار ماشینش شدم و تا در اداره منو رسوندم شمارمو گرفت الانم شش سال از اون موقع میگذره ولی گه گاه ی پیام بهم میدیم
2740
پسرعموی من که عشق اول و اخرمه, جونمه , عمرمه. ازدواج فامیلی ما خوبیش اینه که شوهرم خییییلیییی هوامو داره بی نهایت تاحالا نشده خداروشکر ازدستش ناراحت شم و خانوادم بفهمن, چون یه حس احترامی بهشون داره و زود از دلم درمیاره. هیچوقتم به چشم برادر برام نبوده اگه روزی با یکی دیگه ازدواج میکرد من میمردم از حسودی
بهش عشقو همین امروز رو کن ، دیگه فردا برای عشق دیره