2733
2739
عنوان

کسی لیپوماتیک کرده؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 486388 بازدید | 902 پست

من لیپو شکم پهلو انجام دادم ولی تزریق چربی نداشتم.سخت نبود فقط منتظرم ببینم ماساژ چطوریه میگن اون درد داره..🥲 فعلا خداروشکر خوب پیش رفت.روز اول بقیه کمک کردن برم دسشویی.ولی الان دومین روزه خودم میرم کسی هم نمیتونم بزارم کمکم کنه بدتره.باید خودم آروم آروم پاشم.بلند شدن و نشستن سخته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان منم میخوام از تجربه ام براتون بگم تا درست با دید باز تصمیم بگیرید.. من الان ۵ روزه ع ...

عزیزم فداتشم ممنونم ک اینهمه زحمت کشیدی تایپ کردی الهی زودتر خوب بشی و از نتیجه عملت شگفت زده بشی و این دردهات یادت بره❤️❤️❤️

فقط میتونم بپرسم کدوم شهری و دکترت کی بود؟

🎈Makeup artist🎈                                                                   مَدرَک تًحصیْلی نٍشوْن میدِع کِع تُو تَحصیْل‌کًرده‌ایْ امّا اَبداً‌ ثابِت نِمیکٌنع کِع تٌو یِع آدًمِ فَهمیدٍه‌ایْ👌🏾.                                          ((ما مثل دومینو به هم ضربه میزنیم)).                                          مَنو خٌدا مْیبَرِع بالا تٌو نِمیْتونیْ مًنو زَمینْ بِزَنیْ بَندِهً‌ خْدا:):).                                   🙏🏻GOD is love❤️thanks GOD.                             مٌورٍدْ‌عَلاقٍع خٌودٍتْ‌باشْ👌🏾                                                                                           💍🧿🖇️𝒔𝒆𝒏𝒊 ö𝒍𝒖𝒏𝒄𝒆𝒚𝒆 𝒌𝒂𝒅𝒂𝒓 𝒔𝒆𝒗𝒆𝒄𝒆𝒈𝒊𝒎 𝒔𝒆𝒗𝒈𝒊𝒍𝒊𝒎😍