2733
2734
عنوان

خودمو کتک میزنم خیلی فجیع

| مشاهده متن کامل بحث + 1374 بازدید | 27 پست

خودزنی هم  یجور ناراحتی اعصابه دیگه قطعا باید پیش  دکتر بری

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا

منم گاهی این کارا و میکنم قبلا که مجرد بودم اینقدر با مشت تو سر خودم میکوبیدم که حد نداشت الان خیلی خودمو کنترل میکنم البته الان عصبانیتمو سر دختر یه سالم خالی میکنم بعدم پشیمون میشم باردارم گاهیو عصبانی که میشم با مشت میکوبم رو شکمم چون ازش بدم میاد ناخواسته باردار شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

امان از این خانواده ها 

من مادر  شوهر ندارم‌

خواهر شوهرم ناپدیده 

ولی یه مادر دارم یه برادر یه خواهر   دست هر چی خواهر شوهر مادرشوهره از پشت  بستن

گاهی دوسِت دارم هایی که نثار دیگری می کنی،او‌ را می ترساند، از خودش، از هویتی که سال هاست برای خود ساخته، ناگهان عشقی را نثار او می کنی که از زمان نُطفه تا امروز حتی از مادر خود ندیده،مانند نابینایی که بعد از عمری چشمانش به روی نور شدیدی باز شود، چیزی را به او عرضه می کنی که برایش غریب است، شاید خودت ندانی اما، با هربار «دوستت دارم» هایت،خنجری به هویت سرد و‌ بزدل اش می کِشی، او‌ با خیانت ، با رفتن،تو را می کُشَد، تا کُشته نشود،احتمالاًبا کمی گذر عمر ‌متوجه خواهی شد، روزی که واژگان درست را نثار مخاطب اشتباه نکنی، یاد می گیری که بعضی واژه ها آدم‌ها را می ترساند،هرچند زیبا.✍️ 
وای گناه داره تورپخدا نکن اون چ گناهی کرده

به خدا دست خودم نیست احساس میکنم دیونه شدم افسردم هیچی خوشحالم نمیکنه عصبیم اینکه ناخواسته باردار شدم هم بی تاثیر نیست قصدم سقط بود ولی هرکار کردم نشد الان دلم میخواد بمیره دوست ندارم به دنیا بیاد گاهی فک میکنم بدمش به یکی که بچه مبخواد 

دوران بارداری سختی داشتم 

شوهرم بی تجربه بود و اصلااااا نمی فهمید زن باردار و اخلاقش یعنی چی. خیلی زجرم میداد. با این که نمی تونستم مدام ازم رابطه میخواست. بهم کم محلی میکرد و همیشه قهر بود. مادرم ازم دور بود و تنهایی تنها بودم. تو بارداری عصبی که میشدم خودمو میزدم. هر قدر به شوهرم میگفتم کمی باهام راه بیا محل نمی داد و بیشتر زجرم میداد. هر چند الان پشیمونه و خیلی خوب شده ولی الان پسر دو ساله ام عصبی که میشه ناخودآگاه میزنه تو سر و صورت خودش.به خدا می بینم کباب میشم. 

تورو خدا حواست به اعصابت باشه.نزار پسرت ببینه چون یاد میگیره. سعی کن بیشتر دعا و قرآن بخونی. محیط خونه تون رو آروم کن و آهنگ شاد گوش بده. بچه ات گناه داره خودتم گناه داری به چیزای خوب و مثبت فکر کن

دوران بارداری سختی داشتم  شوهرم بی تجربه بود و اصلااااا نمی فهمید زن باردار و اخلاقش یعنی چی. ...

اره اهنگ فگر خوبیه ارومم میکنه

دخترم،عشق مامان،چراغ خونم،بی صبرانه منتظرم دستای نازتو بگیرم امیدم (برای سلامتی نی نی م صلوان بفرستین ممنون)
منم گاهی این کارا و میکنم قبلا که مجرد بودم اینقدر با مشت تو سر خودم میکوبیدم که حد نداشت الان خیلی ...

صفحه دوم نظرمو بخون. به هیچ عنوان این طوری نکن.بچه ات گناه داره.خدا رو خوش نمیاد. مادر هر رفتاری تو بارداری داشته باشه بچه اش هم همون طور میشه. من بی تجربه بودم و چاره نداشتم .خیلی مواظب خودت و بچه هات باش

سلام. لینک زیر یک پرسشنامه آنلاین روانشناختی به منظور انجام یک پژوهش علمی در علوم پزشکی تهران است. پس از اتمام پاسخدهی، امکان استفاده از یک جلسه رایگان مشاوره روانشناختی به صورت آنلاین فراهم خواهد شد. لطفا وارد لينك زير شويد و پرسشنامه را پر كنيد. 

https://survey.porsline.ir/s/UoXEDVs