2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم تو دانشگاه تهران دانشکده حقوق هست طبقه سوم دفترش اونجاست یادم نیست چه روزهای تو دفتر هست ولی میتونی از اموزش بپرسی نمیدونم ترم دیگه درس داره یا نه ولی استاد دانشجوهای دکترای محیط زیست هم هست من متاسفانه شماره موبایلشو ندارم
خدایا انکه را که عقل ندادی چه دادی ؟؟؟؟
2731
تهران نیستم که بتونم بیام ولی شاید اومدم اگه بیام کمکم میکنه چون باید از اصفهان بیام؟
‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
اره عزیز ادم خوبیه ببین گلم یک مقاله داره که خیلی عروفه نسل سوم و حقوق محیط زیست توی اون ایمیلشو داده میخوای براش ایمیل بزن ببین چی جواب میده بگذار ببینم میتونم ایمیلشو برات پیدا کنم
خدایا انکه را که عقل ندادی چه دادی ؟؟؟؟
2740
من میخوام دکتری حقوق محیط زیست بخونم اگه بری دانشگاه علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اونجا میتونی کمک بگیری
بر ما گذشت نیک و بد                اما تو روزگار فکری به حال خویش کن ،                                       این روزگار نیست... 
شما الان کارشناسی هستی یا ارشد دانشگاه بهشتی هم خیلی خوبه در حقوق محیط زیست
بر ما گذشت نیک و بد                اما تو روزگار فکری به حال خویش کن ،                                       این روزگار نیست...