2733
2734
عنوان

دکتر زنان در رشت

| مشاهده متن کامل بحث + 108043 بازدید | 156 پست
نا گفته نماند که دکتر ظهیری اومد فرودگاه که بره تهران براش جبران کردم و صندلیش رو تو هواپیما کنار تو ...

😂😂خوب کاری کردی 👌👍

چقدر ازش بدشنیدم تو این مدتی که دنبال دکترم 😐

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بهترین دکتر زنان زایمان و نازایی دکتر فاطمه علیزاده در رشت هستن کارشون عالیه من پیششون پرینورافی واژن انجام دادم و راضیم عملشون عالی تو هم حتما برو پیششون اردسشونو منم از گوگل و اینستاگرامشون برداشتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکترمتخصص زنان دکتر فاطمه علیزاده هستن من رفتم مطبشون تحت نظرشون  تزریق چربی به واژن انجام دادم و خیلی راضیم ازشون دکتر خیلی خوبی هستن آدرس مطب خانم دکتر : رشت پل بوسار خیابان بوسار محبی بعد از آزمایشگاه ساختمان پزشکان دانش طبقه 3

تلفن مطبشون 01332134791

موبایل خانم دکتر 09360487731

بهترین دکتر درمان یائسگی خانم دکتر فاطمه علیزاده  هستن داشتم یائسگی زودرس میگرفتم رفتم مطب پیش خانم دکتر فاطمه علیزاده و تحت نظرشون درمان شدم ممنونم واقعا ازشون شمارشونو منم از گوگل و سایتشون پیدا کردمشون تو هم حتما سرچ کن پیدا میکنی

2728

دکتر درمان  بیماری زنان خانم دکتر فاطمه علیزاده هستن بیماری کیست تخمدان داشتم و تعریف دکتر فاطمه علیزاده و زیاد شنیدم و رفتم مطبشونو و تحت نظرشون منو درمان کردن و بهترین دکتر هستن واقعا تو هم حتما برو پیششون ادرسشونو منم از اینستاگرامشون دیدمشون پیدا کردم

جراح زیبایی زنان  دکتر فاطمه علیزاده هستن من افتادگی رحم پیدا کرده بودم بعد زایمان طبیعی اذیت میشدم و تعریف دکتر علیزاده  و زیاد شنیدم و رفتم پیششون و خانم دکتر منو عمل کردن  با دستگاههای حرفه ای و پیشرفته دنیا ممنونم ازشون الان راحت راه میرم و هیچ دردی ندارم

جراح زیبایی زنان دکتر فاطمه علیزاده هستن من پیششون لابیا پلاستی انجام دادم با دستگاه حرفه ایشون و عملشون عالیه خیلی راضیم ممنونم ازشون بهترزین دکتر هستن و ممنونم ازشون تو گوگل و سایتشون هست ادرسشون