2733
2734
عنوان

خانم هایی که سقط داشتید یه چند لحظه ...

| مشاهده متن کامل بحث + 27 بازدید | 23 پست
ان شا الله تو بارداری خوبی داشته باشی اصلا استرس به خودت راه نده هر چی خواست خدا باشه همون میشه
نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....
حالا که گذشت عزیزم ولی کاش سونو میرفتی دقیق میدیدی چی شده. من تا لک دیدم دکتر بهم دوفاستون داد الان لک ندارم خدارو شکر. ولی خیلی نگرانم. هفته شش رفتم سونو سن اش چهار هفته بود. دقیقا دو هفته و چهار روزاز چیزی که باید باشه کمتره. همین نگرانم کرد. دکتر گفت احتمالا نمونه برات منم راضی ام به رضای خدا. فقط دعا میکنم سالم باشه. سالم باشه خدا بخواد نگهش میداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه نرفتم آخه دیگه نه دردی دارم نه لک بینی
نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....
پاستیل جون من دعوت دوستی و پذیرفتم عزیزم