2733
2734
عنوان

درد شدید هنگام استفاده از اپلیکاتور

| مشاهده متن کامل بحث + 148754 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونایی که هنگام استفاده از اپلیکاتور درد دارند درست استفاده نمیکنند

باید پبستون را خارج کنند اپلیکاتور را از قسمتی،که دهانه بزرگتری دارد پر کنند از کرم یا ژل

و پیستون را به آرامی در ابتدای دهانه ی گشاد تر بگذارند و اپلیکاتور را از دهانه ی کوچک  وارد واژن کنند و سپس پیستون را به سمت داخل بکشند

2728
اونایی که هنگام استفاده از اپلیکاتور درد دارند درست استفاده نمیکنند باید پبستون را خارج کنند اپلیکا ...

واقعا اینطوریه؟ یعنی از دهانه کوچیک بذاریم من همش از بزرگه میذارم اصلا داخل کردنش مصیبتیه باردارم هستم شکمم جلو دیدمه اصلا خیلی سخته بعدش نمیدونم چرا تا صبح کلی ترح رقیق ازم میادددد

سلام دورو خداکمک کنیدخارش فوق العاده شدیدگرفتم وقتیم پماد واژینال کلوتریمازول ‌استفاده میکنم تاپنج دقیقه بطوروحشتناک خارش دارم بعدش یکم بهترمیشه اما دوشب استفاده میکنم امااصلاخوب نشدم کسی اینجوری بوده ؟چیکارکرده؟

سلام دورو خداکمک کنیدخارش فوق العاده شدیدگرفتم وقتیم پماد واژینال کلوتریمازول ‌استفاده میکنم تا ...

عزیزم عفونتت چی شد.. من یک دفه مبتلا شدم ب عفونت قارچی کلوتری میزدم اول خیلی میسوخت بعد 5 مین کامل خوب مبشد این یعنی قارچ زیاد دارین ک پماد باهاش واکنش میده بعد خوب میشین.. اما الان عفونت گرفتم من کلی ترشح عین ترشح قارچی دارم ولی پمادکلوتری میزنم هیچ سوزشی ندارم اصلنم خوبم نمکنه ،😢

2740