2733
2734
عنوان

فوری.کسایی که قرص کلومیفن و آمپول اچ سی جی مصرف کردند یه سوال دارم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 31450 بازدید | 29 پست
سلام.منم شوهرم عمل واریکوسل انجام داد.باردار شدم و2ماهه پوک بود با دارو سقط کردم.....کورتاز شدم....الان بعد از 8ماه باردار نمیشم...دکتر برام دارو داد با امپول فولیکولم 2تا خوب داشتم....منتظرم برام دعا کنید.....نی نی میبینم گریه میوفتم....اگه بچم مشکل نداشت الان تو بغلم بود....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام.
من سه دوره مصرف کردم. دوره اول روزری یه دونه .که جواب نگرفتم.دوره دوم روزی 2 تا که بازم جواب نگرفتم.
دفعه آخر روزی 3تا با دوتا آمپول HCGکه خدا رو شکر باردا شدم. اونم یه قلو
من عاشق دو قلو بودم. ولی بازم خدا رو شکر
کلومیفن هم هیچ عوارضی نداشت جز گر گرفتنم.
خدایا از اینکه فرشته معصومی را در درونم پرورش دادی تا مرا مادر بخواند سپاسگذارم.
2731
انشاا... که همین ماه اگه دو قلو دوست داری دو قلو اگه یه قلو دوست داری .یه نی نی سالم و تپل مپل خدا بزاره تو دلت.به حق همین ماه عزیز
خدایا از اینکه فرشته معصومی را در درونم پرورش دادی تا مرا مادر بخواند سپاسگذارم.
من این ماه کلومیفن و لتروزول خوردم با دو تا امپول hcg ، الان یک هفته از امپول میگذره ،اول زیر دلم سم ...

ایا شماعزیزم باردارشدی امپولا رو زدی دفعه سوم و اینکه شما پریودیت و تخمک گذاریت مرتب بود

سلام. من سه دوره مصرف کردم. دوره اول روزری یه دونه .که جواب نگرفتم.دوره دوم روزی 2 تا که بازم جواب ن ...

گلم چندسال میگذره خدا بچتو براتون نگهداره یه سوال دارم اونموقع که روزی دوتا قرص میخوردین هردو رو همزمان میخوردین یا یکی صبح یکی شب اخه دکتر بمنم داده گفته روزی دوتا ولی من نمیدونم همزمان باید بخورمشون یا...

در اندک من تویی فراوان یارب..
سلام. من سه دوره مصرف کردم. دوره اول روزری یه دونه .که جواب نگرفتم.دوره دوم روزی 2 تا که بازم جواب ن ...

عزیزم شما آمپول و بعد از تموم کردن قرص ها زدی؟

من دکتر بهم کلومیفن و دگزامتازون داده گفت قرصات تموم شد برو آمپولتو بزن حالا کلومیفنم فردا تموم میشه دگزا متازونم چند روز دیگ نمیدونم ک اون آمپول و کی باید بزنم فردا بزنم یا بعد از دگزامتازون