2733
2734
عنوان

کی لیزر کرده ؟‌ لطفا بیاد از تجربش بگه

| مشاهده متن کامل بحث + 126316 بازدید | 61 پست

من 6 جلسه لیزر کل بدن رفتم ولی خیلی ناامید شدم. بدنم راه راه شده. زانوهام زیر بغل خط مایو زبر پر شده   روی دست و صورتم هم زیاد اثر نداشت. بعضی قسمت های بدنم به اندازه یه مربع مو مونده. تکنسین انجام میده. قیمت هم 380. دستگاهشم سوپر آیس پلاتینیوم 2018.

برای شما هم همینطوره؟ طبیعیه اینجوریه؟

چند سال پیش الکساندریت رفتم فقط 3 جلسه برای چونه ام. خود دکتر متخصص انجام میداد خیلی عالی بود و با همون سه جلسه جواب گرفتم ولی هزینه اش شاتی حساب میکردن خیلی بالا در میومد و منشی و پرسنلش واقعا بد رفتار بودن. خودشون بدون توجه به اینکه کار فعلیت چیه پول رو میگرفتن اول بعد میگفتن اگه کمتر شد بقیشو پس میدیم. 

برای لیزر موهای زائد بدن به کلینیک لیزر موهای زائد کلاریون اسکین در شمال تهران مراجعه کردم. بهترین پزشکا و امکانات رو دارن . علاوه بر رضایت از خدماتی که ارائه میدن قیمت و تخفیف هایی که به مشتریا ارائه میکنند واقعا رضایت بخش و باعث خوشحالیه!! برای مشاهده خدمات کلاریون اسکین اینجا کلینیک کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.