2726
عنوان

کیا با تحرک کم اسپرم باردار شدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 226428 بازدید | 223 پست
سلام دوستای عزیزم من 10 ماه اقدام بودم و همسرم ماه پیش از اسپرم داد و فهمیدیم کم تحرکی داره یعنی گری ...

سلام عزیزم میدونم این تاپیک ماله خیلی وقت پیشه ولی یه سوال چند روز همسرتون دارو ها رو مصرف کرد ؟؟؟؟؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام طناز جان فکر کنم تحرکش پایینه چون تحرک اسپرم شوشو من هم 21 است و الان یکسال و نیمه که نتیجه نگر ...

عزیزم شما باردار شدید؟ همسر من ۱۵ درصد از اسپرم هاش تحرک خوب دارن.

2728
ما هم دوسال اقدامیم تازگی متوجه شدیم شوهرم واریکوسل گرید دو داره دکتر گفته باید عمل کنه الان تحرک a ...

سلام ثمین جان 

لطفا بگو برای شوهرت چکار کردین؟ شوهر منم شرایطش مشابه هست عزیزم 

تشخیص واریسکول چگونه هست؟

بی همگان به سر شود بی تو به سر نمی شود❤❤❤
سلام ثمین جان  لطفا بگو برای شوهرت چکار کردین؟ شوهر منم شرایطش مشابه هست عزیزم  تشخیص وا ...

سلام عزیزم این تاپیک برای دوسال پیش جزییات یادم نیس اگه تونستی برو تاپیک خاطرات ناباروری تا بارداری منو بخون اونجا سعی کردم همه چی و بنویسم تا جایی یادم بعد از این پست زالو درمانی روغن مالی کرد یسری دارو هم خودسر از عطاری گرفتم بعد سه ماه دوباره سونو و دکتر اورولوژی رفت گفت واریکوسل خفیفه احتیاج به عمل نداره اما بازم من باردار نشدم میکرو کردم ناموفق بود بعد رفتیم دکتر طب سنتی اونجا خداروشکر نتیجه گرفتم الان باردارم انشالله روزی همه منتظرا

شوشو من تحرک رو به جلو که همون تحرک خوبه پونزده است.منم دوماهه که باردار نشدم هنوز یکی به من گفت کند ...

سلام‌عزیزم شما با این شرایط باردار شدین؟تازه عضو شدم نمی‌دونم تاپیکتون‌ واسه کِیه😊

از اینکه از سردرگمی در اومدیم خیلی احساس ارامش دارم، بلاتکلیفی ادم و داغون میکنه، الان همسرم قرص کاب ...

سلام گلم میشه فامیل دکتر و آدرس شو لطف کنین بفرمایین چون ما هم همین مشکل و داریم