2733
2739
آره اورژانسی باشی زایمان میکنن
برید کنار خووووووووووووووشگلتون اومد [smiley]s/sm_60.gif[/smiley] [smiley]s/sm80.gif[/smiley] به چی داری فکر میکنی حسود خانوووووووووووم [smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley]

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط خواستی بری همه آزمایشاتو ببر
برید کنار خووووووووووووووشگلتون اومد [smiley]s/sm_60.gif[/smiley] [smiley]s/sm80.gif[/smiley] به چی داری فکر میکنی حسود خانوووووووووووم [smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley]
خوبیش اینه هم سونو هم آزمایشگاه همه چی تو خوده بیمارستان هست نیای نیست هی بری جاهایه دیگه و جواب رو بیاری
2728
من تو متن کلاس های خانم روستا خوندم نوشته بود اول برید دستشویی و خودتون را به عقب و جلو خم کنید بعد از ادرار کردن تا هرچی ادرار هست خارج بشه بعد یه دستمال بذارید و چند قدم سفت راه برید یا سرفه کنید اگر دستمال خیس شد کیسه آبه احتمال زیاد
رو به رو شدن با تغییرات زندگی با ورود بچه http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=886322
اگه کیسه اب سوراخ شده باشه کاری به عطسه و سرفه نداره بدون هیچ فشاری هر چند دقیقه اب زلال خارج میشه. ولی چون بر اثر فشار سرفه اینطوری میشی این نشونه فشار به مثانه هست که با سرفه کردن فشار حجم بچه است که به مثانه ات وارد میشه . تایم بگیر بدون سرفه و فسار عطسه اگر خیس شدی برو بیمارستان.
این سنم واقعی  نیست لطفا در خصوصی نپرسید .
2738
نه ربطی به کیسه ی آب نداره ماه های آخر فشار میاد به مثانه به خاطر هین اینطوری میشه
زندگی رسم خوشایندی است. زندگی بال و پری دارد با وسعت مرگ، پرشی دارد اندازه عشق. زندگی چیزی نیست ، که لب طاقچه عادت از یاد من و تو برود