2737
2739
عنوان

کی کتاب 4اثر از فلورانس اسکاول شین خونده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3946 بازدید | 35 پست
وای یادم افتاد این کتاب محشرو حتما بخونیدش منم دوباره بخونمش (بدبیاری حاصل بی اعتنایی به چیزهایی است که خداوند از طریق الهام به ما نشان داده است) وقتی چشم انتظار یاری پروردگار هستید: چیزی آنقدر شگفت انگیز نیست که واقعیت نداشته باشد. چنان عجیب نیست که اتفاق نیفتد. و آنقدر عجیب نیست که ابدی نباشد. بچه ها این بهترین کتابی بود که تو عمرم خوندم واقعا روح آدمو به پرواز در میاره راستی تو این کتاب گفته خواستتونو طلب کنید و به خدا بسپارید و خودتونو از فکرهای منفی و استرس ها رها کنید گفته نا امیدی و اضطراب شما رو از هدفتون دور میکنه(این قضیه علمیه)
مـــــن ذره ای از خالــــــــــــق هستم ،اگر ضــــــرورتی بر وجود من نبود ، او هرگز مـــــــرا خلـــــــــق نمیکرد و من هرگز اینجــــــــــا نبودم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این یکی از اون کتابهاییه که باید هرچندسال یکبار بخونیش نباید بذاریش کنار
مـــــن ذره ای از خالــــــــــــق هستم ،اگر ضــــــرورتی بر وجود من نبود ، او هرگز مـــــــرا خلـــــــــق نمیکرد و من هرگز اینجــــــــــا نبودم .
2728