2733
2734
عنوان

کاش دست از سر زندگیم برمیداشت............

| مشاهده متن کامل بحث + 2779 بازدید | 118 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
نارینه جون داشتم تایپیکای قبلیتو میدیدم به نظرم زیادی حساسی شاید به خاطر هورمونای بارداریه در مورد مادر شوهرت هم حساس نباش .دو سه هفته یه بار که مادرشوهرت میاد زیاد نیست مخصوصا برا تو که بارداری یکی از سر زدن میناله یکی از سر نزدن بعدشم چون بارداری و حال نداری حق داری خونه بهم ریخته باشه واقعا ادم نمیتونه سخته .به حرفا و ایرادای مادر شوهرت هم توجه نکن .
"من آغوش به روی تمام انرژی های مثبت می گشایم و در پی تغییرات مثبت در زندگی هستم".
سعی کن اروم باشی . وتمرین کنی با خودت چون بعد زایمان هم حتما حرفا و کاراش میخواد اذیتت کنه البته اون بنده خدا شاید از رو دلسوزی و کمک بخواد حرفی بزنه ولی تو به هر حال بد برداشت خواهی کرد عروسیم دیگه میدونیم .پس سعی کن تمرین کنی چون بعد به دنیا اومدن بچه حرفا بیشتر میشه بچه گشنشه ولباسش اله بله . چرا اینجوری خوابوندیش .چرا اینجو.ری شستیش اینو بده بخوره اونو بده بخوره وکلیی چیزای دیگه .چون تجربه دارم میگم
"من آغوش به روی تمام انرژی های مثبت می گشایم و در پی تغییرات مثبت در زندگی هستم".
نارینه به مادر شوهرت خیلی محترمانه بگو لطفا هر وقت تشریف میارین یکی دوساعت قبلش خبر بدین من خونه رو تمیز کنم بگو با این وضع واقعا سختمه مدام مرتب بودن اگرم گفت ما از خودتونیم بگو حالا که اینطوره خودت شروع کن به تمیز کردن خخخخخخخخخخخخ
خدایا دوستت دارم خودت می دونی چرا.....
سلام عزیزم خوبی ؟ منم تایپک های قبلی خوندم به نظرم زیادی حساس شدی ولی در هر صورت حق با شماست به اون چه ربط داره که بیاد و از کارای شما ایراد بگیره اگه خیلی فکر میکنه خونه به هم ریخته هستش بهتره دیگه نیاد یا اینکه بیاد کمکت کنه و بگه شما استراحت کن در هر صورت اگه میبینی زیاد رو اعصابه وقتی در میزنه درشو باز نکن بعدشم میتونی بگی خواب بودم (خداااااا اا یا منو ببخش )